Oáza klidu a pozemský ráj, stvořený pro hédonistické slasti života

Apartmány Ladná | Ladná, ČR

Venkovní vyhřívaný bazén, vířivka a houpací sítě

Osobní vinotéka s výjimečnými skvosty v lahvích

Dětem a zvířatům vstup zakázán

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Apartmány Ladná jsou vstupenkou do oázy klidu a pozemského ráje. Odpoutejte se na okamžik od starostí všedního života a nechte promluvit své vnitřní Já… Jde o užívání hédonistických radostí života bez sebemenších výmluv!

Luxusní apartmány v překrásném prostředí

Apartmány Ladná nabízejí nadstandardní interiéry i exteriéry, jejichž úkolem je dopřát vám pocit luxusu a odpočinku. Ubytování je zasazeno v Lednicko Valtickém areálu, jehož malebnost a krása je oficiálně uznána ochranou UNESCO.

Chcete si od všeho odpočinout?

Apartmány Ladná jsou designovány až pro 5 osob a všechny mají samostatný vstup jako záruku soukromí. Součástí ubytování je plně vybavená kuchyně, samostatné sociální zařízení, LCD televizor, WIFI a krytá terasa s grilem. Skvělé ubytování jižní Morava.

Proč se nenechat hýčkat, když žijeme jen jednou?

Součástí areálu je wellness, který se postará o nezapomenutelná zážitek. K dispozici budete mít venkovní vyhřívaný bazén s krytou terasou a posezením, zasazeným přímo do konstrukce bazénu. Dále můžete využít vířivý bazén a několik houpacích sítí, které dodají atmosféru tropického ráje.

Dětem a zvířatům vstup zakázán

Protože Apartmány Ladná se specializují v relaxační turistice a fungují jako soukromá a odpočinková zóna, ubytování je garantováno osobám od 15 let. Tak je zajištěna naprostá pohoda a ničím nerušený klid.

Osobní vinotéka s výjimečnými skvosty

Jižní Morava je místem, kde se rodí to nejlepší víno! Budete mít přístup do osobní vinotéky, která obsahuje nejen místní skvosty, ale i světově proslulé unikáty. Pokud během návštěvy objevíte svého nového favorita, můžete si láhev zakoupit i domů nebo jako dárek pro své blízké.

Originálně designovaná elektrokola

Pokud chcete objevit tento krásný kus naší země, ideální možností je kolo. Přímo v zařízení si můžete zapůjčit kolo nebo elektrokolo – elektrokola byla speciálně vyráběna k tomuto účelu. Kvalitní česká výroba a takový originální design, o kterém se vám ani nesnilo!

WIFI

Parkování u objektu

Stravování