Hotel Bukovanský mlýn | Jižní Morava

Nezapomenutelné zážitky

Indoorové aktivity

Vinařská maturita, Mlýnský soudek, Zabijačka…

Celoroční indoorové aktivity se mohou stát skvělým doplněním firemního večírku či teambuildingu.

Sportovní aktivity

Lukostřelba, Minigolf, Crazy Bubbles…

Patříte ke sportovním nadšencům a nevynecháte žádnou možnost, jak si protáhnout kostru? Pak se budete ve mlýně cítit jako doma!

Seminární služby

Semináře, Školení, Obchodní meetingy…

V Bukovanském mlýně mají všechno potřebné vybavení, dostatečné kapacity a možnost připravit teplý či studený raut nebo jakékoli jiné pohoštění.

Let helikoptérou, Jízda na čtyřkolkách

Slalom s pneumatikou, Štafeta s trakařem, Hod vidlemi

Honba za pokladem, Slovácká zabijačka

Areál, který rozbuší vaše srdce

Bukovanský mlýn je překrásná stavba s rozhlednou, zasazena v klidné jihomoravské krajině. Obzvláště aktivní lidé si zde skutečně přijdou na své. Lepší služby a místo pro nabušený teambuilding jen tak jinde nenajdete. Utužíte vztahy, dobře se najíte i napijete a zažijete jedinečné chvíle.

Mlynářská restaurace s tradičními chuťovkami

Součástí Bukovanského mlýna je také restaurace, kde vaří přesně jako od babičky. Příjemné prostředí, chutné jídlo a ta atmosféra! Dle přání vám také zajistí teplý či studený raut a jakékoli jiné občerstvení, které byste na své akci rádi měli.

Poctivá domácí kuchyně i lahodné víno

Pro perfektní firemní akci budete potřebovat i skvělé jídlo a pití. Na mlýně vám připraví teplý a studený raut nebo jakékoli jiné pohoštění. Pro milovníky vína je zde vinný sklep plný skutečných klenotů. Na přání lze zorganizovat i degustaci piva nebo ochutnávku karibských rumů.

Zažijte výjimečné chvíle s originálními nápady

Indoorové aktivity do každého počasí

Indoorové programy je možno využívat bez problémů celoročně. Jsou perfektním doplňkem teambuldingů, firemních akcí i seminářů. Prozkoumejte oblíbený program inspirovaný známou televizní hrou Kufr.

Sportem ku zdraví a přátelství

Během firemních akcí či školení je dobré občas si orazit a vyčistit si hlavu trochou fyzické aktivity. A že je jich tady nabídka! Zablbněte si v Crazy Bubbles, vyzkoušejte si lukostřelbu, předveďte pár úderů na minigolfu a ještě mnohem víc.

Kdo by odolal honbě za pokladem?

Místní specialitou je hra o mlýnský poklad, která prověří logické myšlení, postřeh, důvtip a paměť… Zní to zajímavě, že? Nejlepší částí hry je fakt, že i přes to, že týmy soupeří mezi sebou, poklad mohou najít pouze společnými silami!

Pravá slovácká zabijačka

Alespoň jednou za život musíte zažít pravou vesnickou zabijačku! Užijete si zábavu s harmonikářem, krojovanou tetičkou a řezníky, ochutnáte skvělé jídlo a pití… Tolik zábavy najednou!

Slovácký večer ve sklípku

Večer ve vinném sklípku je moravskou tradicí… Můžete se sejít s přáteli, zažít řízenou degustaci, ochutnat skvělé jídlo a užít si večer s cimbálovou muzikou plný nekonečné zábavy.

Záludnosti Vinařské maturity

Skvělý program pro všechny skupiny, který prověří vaše schopnosti v oblasti vína – natahování do koštýře a plnění lahví, vinařský kvíz a mnoho dalšího.

Chcete si tady užít s rodinou?

WIFI

Parkování u objektu

Stravování

60 – 100 osob / vinárna
50 – 100 osob/ restaurace
20 – 35 osob/salonek

Výlety v okolí

Moravské Toskánsko, Jižní Morava