Rozkošné chatičky zasazené v lůně přírody, s autentickými zážitky

Dobčické rybníčky | Záboří, ČR

Malebné chaloupky, zasazené přímo nad rybníky

Sauna na ostrově, plavba na vorech a grilování

Panoramatické výhledy pro jasnou mysl a klidnou duši

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Jste občas unaveni hektickou moderní dobou a sníte o návratu do časů, kdy žít bylo jednodušší? Pak musíte zažít atmosféru na Dobčických rybníčcích!

Romantický návrat do minulosti

Chatičky na Dobčických rybníčcích vás vezmou na sladkou jízdu do dávných časů. Autentické ubytování je bez elektřiny – budete mít k dispozici solární lampy a lucerničky, voda se čerpá ruční pumpou, topí se dřevem a WC je zajištěno v klasických kadibudkách… Nezní to jako pohoda?

Chatička Madlenka uprostřed rybníka a s ostrovní saunou

Začínáme chatičkou Madlenkou, která je umístěna přímo na rybníku. Jde o dvoupatrovou chaloupku, která má k dispozici kuchyňku s kamny. Můžete se vydat na výpravu na voru, využít venkovní ohniště pro přípravu jídla nebo zajít na ostrov, který má saunu s kouzelným výhledem na rybník.

Chatička Verunka s romantickým výhledem na rybník

Jednopatrová chaloupka je také umístěna přímo na rybníku. Má jedinečné atypické okno, díky němuž budete mít vždy otevřený pohled na rybník. Můžete využít vor nebo lodičku, třeba na cestu na ostrůvek s grilem a malou pláží… Kdo by odolal?

Chatička Amálka, která vám dá ptačí perspektivu

Amálka je vybudovaná 4 a půl metru nad zemí, a napůl je dokonce i nad vodní hladinou. Je to jednopatrová chaloupka se dvěma balkóny a má velké okno, skrz něž se můžete kochat neustálými výhledy. Dále můžete využít saunu, gril nebo ohniště. 

Chatička Sofinka je plovoucí na biotopickém rybníčku

Sofinka je umístěna na osamělém rybníčku, který zaručuje dostatek soukromí. Můžete využít i venkovní posezení, malou pláž, gril a ohniště… Tohle už je skutečně pořádná romantika! 

Chata Alička, kde si užijete kopu zábavy

Alička je umístěna na malé přehradní nádrži, na níž budete mít díky velikým oknům skvělý výhled. Dále je zde velká pláž, klouzačka do vody, houpačka a venkovní posezení s grilem. Určitě vás ale dostane vířivka, která je umístěná přímo v rybníce! Můžete si také půjčit paddle board nebo kanoi, které vás dostanou k šachovému stolku u vtoku do nádrže.