Bukovanský mlýn v oblasti Kyjova nabízí povyražení pro malé i velké. Chtěli byste strávit super víkend na jižní Moravě? Hledáte nejlepší místo pro dovolenou s dětmi? Nebo rádi poznáváte něco nového se sklenkou v ruce? Ano, Ano, Ano! Vítejte v Bukovanském mlýně.

Bukovanský mlýn – Místo, kde se nikdy nebudete nudit

Zdroj: Bukovanský mlýn

 Vše, co jste nevěděli o koních

Děti i dospělí milují kontakt se zvířetem, které je tak velké a inteligentní, jako je kůň. Ano, může se vám to zpočátku zdát bláhové, ale koně a péči o ně si prostě zamilujete. Profesionální tým v Bukovanském mlýnu nabízí citlivé vedení a podporu – ať chcete provézt děti po jízdárně, sami si vyjet do přírody anebo začít skutečný výcvik s instruktorem. Pojďte, koně a poníci všech barev a velikostí čekají právě na vás.

Zdroj: Bukovanský mlýn

Ve šlépějích Winnetoua, náčelníka Apačů

Kluci i holky milují hry na kovboje a indiány – nebo znáte jedno dítě, které se nikdy nepokusilo vyrobit luk z klacku a šňůry na prádlo? V Bukovanském mlýnu je nově vybudovaná (luko)střelnice! Dostanete instruktáž, všechny ochranné pomůcky a můžete začít zavrtávat šípy do terčů. Tahle vzrušující nabídka není jenom pro děti, ale i pro maminky a tatínky, kteří teskně vzpomínají, jaké to bývalo, než si sami udělali hromadu ratolestí.

Vstříc nekonečnému bohatství golfového přeborníka

Dobře, možná je to trochu nadnesené, ale zní to lépe než – Pojďte zamachrovat na minigolf! Nicméně, zpět k tématu. Pokud máte chuť na klidné odpoledne, ale výčitky svědomí vás nenechají válet se celý den v posteli, pak je minigolf sport přesně pro vás. Popovídáte, sem tam kousek popojdete, předvedete pár úderů (které díky bohu nejsou moc daleko) a hurá na pivo!

Zdroj: Bukovanský mlýn

A něco pro aktivisty, co pořád musí být v pohybu

Pokud nepatříte k předchozí líné kategorii, ale skutečně si sport užíváte, pak vám přijde vhod víceúčelové hřiště. Ať holdujete fotbálku pět na pět nebo volejbalu, přijdete si skutečně na své. Pokud jste přijeli na dovolenou s partou lenochů, je nám vás upřímně líto.

Zdroj: Bukovanský mlýn

To byl ale hic

Je léto, sluníčko praží, a ať už preferuje pomalé přecházení minigolfového hřiště nebo běháte za kopačákem, určitě neodmítnete nabídku na trochu osvěžení. Tím ovšem nemyslíme restauraci s točeným pivem, ale venkovní bazén! Můžete si zaplavat, chytat bronz na lehátku anebo jen tak ležet na trávě a stavět vzdušné zámky… Vždyť máte dovolenou.

Nezapomínejme ani na nejmenší

Pokud máte s sebou na dovolené malé děti, někdy běháte zprava doleva a ani si nestačíte dát pivo. To zní jako trochu smutná dovolená! Nebojte, máme dětské hřiště, kde se vaši potomci určitě nebudou nudit. Pískoviště, klouzačky, houpačky, domečky a mnohem víc. Má to jedinou nevýhodu – možná budete mít problém dostat je do postele.

Senzitivní terapie Mlynářskou masážní stezkou

Součástí zábavy pro děti je Mlynářská masážní stezka, která se chodí naboso. Reflexní zážitek, při němž pociťujete chodidly vše od štěrku, oblázků, šišek, lesní půdy… Ale tohle není atrakce jen pro děti – měli byste ji sami vyzkoušet.

děti si hrají

Pokud děláte firemní akci nebo výlet dospělých, tak v Bukovanském mlýně rozhodně neprohloupíte

 

Zdroj: Bukovanský mlýn

Večer ve slováckém sklepě

Na Slovácku je pohostinnost základní ctností – a té si užijete dosyta. Ještě před ubytováním dostanete slivovičku, a až se zabydlíte, začne bohatý program. Návštěva mlýna je jen začátek, pak už se totiž přesunete do sklepa. Tam vás bude čekat celovečerní program s muzikou, večeře formou tradiční pečené kachny s knedlíkem, degustace vín a spousta další zábavy pro dospělé.

Zdroj: Bukovanský mlýn

Teambuildingový hospodářský sedmiboj

Teambuilding jak vystřižený ze Slunce seno! Pod taktovkou zkušeného animátora budou týmy soutěžit ve speciálních disciplínách jako hod vidlemi do dálky, štafeta trakařů nebo natahování do koštýře. Své kolegy poznáte v úplně jiném světle a (přestože se druhý den budete možná trochu stydět) budete mít ke všem zúčastněným mnohem blíž.

Zdroj: Bukovanský mlýn

Hra o mlýnský poklad

Hra o mlýnský poklad je unikátní soutěž, kde jednotlivé týmy hledají na stanovištích po areálu Bukovanského mlýnu indicie. Indicie jsou ale pouze část řešení, a proto pro nalezení pokladu musejí týmy spojit své síly dohromady. Tato originální hra prověří důvtip, logiku, kreativitu, ale také vás naučí mnoho nového.

Zdroj: Bukovanský mlýn

Další program pro dospělé

Kreativní tým Bukovanského mlýnu vám dokáže zajistit speciální vinařské nebo pivní programy – záleží pouze na tom, která tekutina je vašemu srdci bližší. Dozvíte se spoustu nových informací a ochutnáte ještě mnohem víc! Zkrátka – určitě si domluvte odvoz domů.

Zdroj: Bukovanský mlýn

Tak tyhle aktivity stojí za to! Ale to zdaleko není všechno. Najděte nejlepší ubytování, nejchutnější restaurace a ty nejzajímavější místa, na která se budete muset podívat.

Bukovanský mlýn

Bukovany, Jižní Morava