Bukovanský mlýn u Kyjova je magické místo, kde najdete vše potřebné k akci i odpočinku. Tato dovolená na jižní Moravě právem patří do našich Fantastických míst – úchvatná příroda, špičkové ubytování a těch zážitků! Perlička ze zákulisí: Bukovanský mlýn často využívají k odpočinku slavné osobnosti.

Mlýn, kde si slavné osobnosti podávají dveře

Dobový areál kouzelného mlýna se pyšní tradiční poctivou kuchyní a bohatým programem pro malé i velké. Přijďte nasát pozitivní atmosféru prozářenou sluncem a provoněnou vůní čerstvě posečené trávy.

bukovanský mlýn apartmán
Zdroj: Bukovanský mlýn

V Bukovanském mlýně vás nepošlou spát na slámu

Dobře, pokud na tom budete trvat, možná vám spaní na slámě povolí. Ale pokud jste normální, pak si můžete vybrat z pokojů, apartmánů nebo chatek. Veškeré ubytování má správný mlýnský šmrnc – masivní nábytek, prkenné podlahy.

Zdroj: Bukovanský mlýn

Pokud budete mít náladu, můžete se jít ošplíchnout do sudu pod pumpu, jinak je vám ale k dispozici sociální zařízení na pokoji. A protože mlýn rozhodně drží krok s dobou, samozřejmostí je i BTV a WIFI.

Zdroj: Bukovanský mlýn

Když budete hodní, dostanete i najíst

Mlynářská restaurace je věhlasně proslulá. Poctivé jídlo podle staročeských receptur vás nabije energií, studené pivo a kvalitní víno zase dobrou náladou. Více informací si přečtěte v našem článku Mlynářská restaurace, kde vaří jako od babičky.

bukovanský mlýn ubytovaní
Zdroj: Bukovanský mlýn

Známé osobnosti v Bukovanském mlýně

Tak schválně, tipnete si, které známé osobnosti prožili tu samou dovolenou na jižní Moravě? Nebudeme vás napínat dlouho, aby vám nepraskla bulvární cévka v mozku. A začneme pěně zostra – současný prezident Miloš Zeman.

Zdroj: Bukovanský mlýn

S umělci se tu dveře také netrhnou – Leoš Mareš, Zdeněk Troška, Filip Blažek, Pavol Habera a také skupina Čechomor. Zmiňme také královny ledové plochy Martinu Sáblíkovou a Karolinu Erbanovou nebo modelky Alenu Šeredovou či Jitku Válkovou. Působivý výčet, nemyslíte?

Zdroj: Bukovanský mlýn

Kolotoč zábavy pro malé i velké

Na tomto místě se nikdy nebudete nudit! Areál mlýnu nechá vyřádit vás i vaše děti. A pokud plánujete zábavu pro dospělé, nabídka programu vás určitě nezklame. Jste zvědaví? Výborně, tak si přečtěte náš článek Bukovanský mlýn – místo, kde se nikdy nebudete nudit.

Zdroj: Bukovanský mlýn

Co dalšího můžete ve mlejně zažít?

Nabídka Bukovanského mlýna je připravena tak, aby vám maximálně vyšla vstříc. Areál je ideální pro romantickou svatbu, skupinové a teambuildingové programy nebo bujaré posezení ve sklípku. Skutečně, Bukovanský mlýn je centrem zážitkových programů všeho druhu. Více informací zde.

Zdroj: Bukovanský mlýn

 Kouzelný obřad zpečetí váš svazek

Svatba v tradičním slováckém stylu je opravdu speciální. Bukovanský mlýn vám pomůže zajistit vše od obřadu, hostiny, aranžmá, i ubytování hostů. Váš velký den by měl být opravdu speciální, a co je lepšího než prostředí malebného mlýna? Více informací zde. 

bukovanský mlýn
Zdroj: Bukovanský mlýn

Poptejte přímo v Bukovanském mlýnu

Bude vám garantována nejlepší cena i požadovaný servis.

    • Email: info@bukovansky-mlyn.cz
    • Telefon: +420 518 618 011

Poptejte cenu přímo v zařízení

Kyjov TOP místa Bukovanský mlýn jaro
Zdroj: Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn

Bukovany, Jižní Morava

Pokud jste si již vybrali ubytování na Kyjovsku, rádi vám doporučíme nejzajímavější výlety a místa, která byste rozhodně měli vidět.

Dovolená na jižní Moravě – Bukovanský mlýn

Bukovany, Jižní Morava