Bukovanský mlýn akce – Hra o mlýnský poklad, vinařská maturita, pravá zabijačka či let helikoptérou? Jedinečný areál Bukovanského mlýna nabízí nejen špičkové ubytování, které často hostí celebrity a vynikající staročeskou kuchyni, ale i bohatý program pro jednotlivce nebo firmy… Co všechno můžete zažít v Bukovanském mlýně?


Večer ve slováckém sklepě

Není nad moravské tradice, že? Co takhle posedět ve sklípku, poslouchat cimbálovku, smlsnout si na kachně po kyjovsku a popíjet výborné víno?

Stravte den a noc ve mlejně, a mimo zábavy ve sklípku si budete moci prohlédnout mlýn, doplněný o mlynářův výklad, a zažít pravou degustaci vína. Ať dáte tento zážitek zaměstnancům nebo obchodním partnerům, zaručeně vás budou milovat.

Bukovanský mlýn akce | Pravá zabijačka na Slovácku

Pokud jste nikdy na vlastní oči neviděli pravou zabijačku, teď máte šanci! V Bukovanském mlýně se můžete zúčastnit tradičních prací, ochutnat zabijačkové speciality, jak budou postupně připravovány a užívat si příjemné prostředí s tradiční muzikou. Neuvěřitelný den, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Hospodářský sedmiboj jako teambuilding

V rámci tohoto teambuildingu se můžete v myšlenkách přenést třeba do Hoštic a Slunce seno… V sedmiboji si vyzkoušíte Hod vidlemi do dálky, Slalom mezi balíky slámy nebo traktorem, Štafetu trakařů, Natahování do koštýře, Hod mlynářským pytlem na cíl a Jízdu na koni. Až vaši zaměstnanci projdou JZD výcvikem, určitě k sobě budou mít blíž než kdykoli předtím.

bukovanský mlýn akce pro jednotlivce i firemní akce
Zdroj: Bukovanský mlýn

Helikoptérou přes luhy a háje

Ve mlýně nabízí spoustu aktivit nejen pro děti, ale také pro dospělé. Přímo z mlýna si můžete udělat výlet helikoptérou po celém okolí a odnést si tak nezapomenutelný zážitek! Dokonce i pokud nejste skalním příznivcem létání, rozhodně si z jejich nabídky originálních zážitků vyberete.

Bukovanský mlýn akce | Hra o mlýnský poklad

Hra o mlýnský poklad probíhá v areále Bukovanského mlýna. Týmy hledají nápovědy a indicie pro nalezení pokladu – ale poklad mohou nalézt pouze společně! Tato zábavná hra prověří zvědavost, kreativitu, logické myšlení, postřeh, přesnost… Pokud jste připraveni, můžete vyběhnout!

Kapacity pro semináře, školení a firemní akce

V Bukovanském mlýně mají všechno moderní vybavení, které budete pro svou firemní akci potřebovat – dataprojektor, plazmová televize, flipchart, ozvučení… Co se kapacit týče, budete mít možnost využít služby Krbovny, Vinárny nebo restaurace, které pojmou od 20-100 osob.

Bukovanský mlýn akce | Benefity pro zaměstnance a mnohem víc

Pokud hledáte ideální možnost, jak odměnit svoje zaměstnance, v Bukovanském mlýnu vám rozhodně vyjdou vstříc! Na přání vám zhotoví balíček i s ubytováním vám přesně na míru!

A nezapomeňme ještě na indoorové hry pro skupiny, které rovněž můžete využít! Můžete společně skládat Vinařskou maturitu, vyzkoušejte si kroj nebo se zúčastněte folkloriády v doprovodu cimbálové muziky.

Jste spíš na víno nebo na pivo?

Další možností pro skupiny v Bukovanském mlýnu je program zaměřený na vaši oblíbenou tekutinu. Den a noc bude vaší jedinou starostí pivo nebo víno.

Navštívíte sklípek nebo pivovar, zažijete degustace a ochutnávky, bude se hodovat, hrát a zpívat… Jediné, na co nezapomeňte, je domluvit si řidiče… Po tomhle zážitku si chvilku nebudete moci sednout za volant…

Firemní akce | Popít, posedět, hodovat

V areálu Bukovanského mlýna je Mlynářská restaurace, kde servírují vynikající staročeské speciality – zkrátka kuchyně jako od babičky! Pochopitelně zde najdete i vinný sklep Rotunda, který v sobě skrývá cenné poklady… A navíc se zde pravidelně pořádají gastro akce jako festival řízků, Svatomartinské hody nebo vinobranní.

Bukovanský mlýn

Oficiální webFB

Co vše můžete v Bukovanském mlýnu zažít? Více informací v článku Mlýn, kde si slavné osobnosti podávají dveře