Slovácké chalupy, poctivá kuchyň, skvělé aktivity pro malé i velké, zvířátka a plno dalších skrytých potěšení! Bukovanský mlýn u Kyjova je místo, kde najdete vše potřebné k akci i odpočinku. Špičkové ubytování, úchvatná příroda a těch zážitků! Perlička ze zákulisí: Bukovanský mlýn často využívají k odpočinku slavné osobnosti.

Bukovanský mlýn u Kyjova


Bukovanský mlýn u Kyjova – Tady se nikdy nebudete NUDIT!

Dobový areál kouzelného mlýna se pyšní tradiční poctivou kuchyní a bohatým programem pro malé i velké. Přijďte nasát pozitivní atmosféru prozářenou sluncem a provoněnou vůní čerstvě posečené trávy.

V Bukovanském mlýně vás nepošlou spát na slámu

Dobře, pokud na tom budete trvat, možná vám spaní na slámě povolí. Ale pokud jste normální, pak si můžete vybrat z pokojů, apartmánů nebo chatek. Veškeré ubytování má správný mlýnský šmrnc – masivní nábytek, prkenné podlahy.

Pokud budete mít náladu, můžete se jít ošplíchnout do sudu pod pumpu, jinak je vám ale k dispozici sociální zařízení na pokoji. A protože Bukovanský mlýn u Kyjova rozhodně drží krok s dobou, samozřejmostí je i BTV a WIFI.

Když budete hodní, dostanete i najíst

Mlynářská restaurace je věhlasně proslulá. Poctivé jídlo jako od babičky vás nabije energií, studené pivo a kvalitní víno zase dobrou náladou.

Známé osobnosti v Bukovanském mlýně u Kyjova

Tak schválně, tipnete si, které známé osobnosti prožili tu samou dovolenou na jižní Moravě? Nebudeme vás napínat dlouho, aby vám nepraskla bulvární cévka v mozku. A začneme pěně zostra – současný prezident Miloš Zeman.

S umělci se tu dveře také netrhnou – Leoš Mareš, Zdeněk Troška, Filip Blažek, Pavol Habera a také skupina Čechomor. Zmiňme také královny ledové plochy Martinu Sáblíkovou a Karolinu Erbanovou nebo modelky Alenu Šeredovou či Jitku Válkovou. Působivý výčet, nemyslíte?

Kolotoč zábavy pro malé i velké 

Bukovanský mlýn u Kyjova nechá vyřádit vás i vaše děti. Minigolf, masážní stezka, lukostřelba, bazén, jízda na koni, poníci, oslíčci, kozičky a mnohem víc… Koukněte sem a přesvědčte se sami!

Co dalšího můžete ve mlejně zažít?

Nabídka Bukovanského mlýna je připravena tak, aby vám maximálně vyšla vstříc. Areál je ideální pro romantickou svatbu, rodinné oslavy, skupinové a teambuildingové programy nebo bujaré posezení ve sklípku. Skutečně, Bukovanský mlýn u Kyjova je centrem zážitkových programů – Pravá zabijačka, festival řízků, hra o mlýnský poklad a plno originálních zážitku pro jednotlivce i firmy!

Zdroj: Bukovanský mlýn

Vinný sklípek plný koštu v nádherném podzemí

Vinný sklípek v Bukovanském mlýnu u Kyjova je skutečně stylové místo – omšelé cihly, tradiční sudy, veselá muzika a plno lahodného vína. Dokáže hostit až 75 lidí, takže pokud plánujete rodinnou oslavu, svatbu, firemní večírek, školení či seminář – vaše požadavky zde bez pochyb splní! 

Bukovanský mlýn u Kyjova

Oficiální web | FB Bukovanský mlýn u Kyjova