Chateau Herálec právem patří mezi TOP 10 hotelů celého světa. Luxusní residence rámována poklidnou atmosférou okamžitě vytváří pocit relaxu a hédonistického potěšení. Mimo klasických pobytů se zde ale pořádají večírky, konference a firemní akce všeho druhu. Co tedy může Chateau Herálec nabídnout?

Firemní akce jako zážitky na celý život

Chateua Herálec nabízí širokou škálu zážitkových firemních akcí. Chcete stmelit tým originálním teambuildingem? Chcete ozvláštnit firemní školení neotřelými aktivitami? Plánujete konferenci, gala večer nebo jinou skupinovou akci? Místní event koordinátor sestaví plán podle vašich požadavků!

Chateau herálec
Zdroj: Chateau Herálec

Sportovní aktivity pro rozproudění zábavy

Pokud byste do své firemní akce rádi zařadili sportovní aktivity, v Herálci jich nabízejí celou řadu. Nordic walking v okolí zámeckého parku, pěší nebo cykloturistika nebo trocha golfu na blízkém 18ti jamkovém hřišti. Po dlouhém sezení není nic lepšího, než trochu rozpumpovat krev na čerstvém vzduchu.

Chateau herálec
Zdroj: Chateau Herálec

Pokud nejste padavky, můžete i trochu přitvrdit

Další způsob, jak ozvláštnit vámi plánovanou akci, je skočit rovnou po hlavě do adrenalinového zážitku! Vyzkoušejte paragliding, jízdu na čtyřkolkách, aquazorbing nebo let vrtulníkem… Ohromte svého obchodního partnera nebo potěšte zaměstnance!

Zdroj: Chateau Herálec

Preferujete řídit kabriolet nebo statného plnokrevníka?

Nabídka zážitků na zámku Herálec zkrátka nebere konce! Pokud si zakládáte na luxusu, jízda kabrioletem bude to pravé. Můžete ale rovněž vyzkoušet rybaření nebo jízdu na koních… Ať už se rozhodnete pro let balónem nebo navštívit okolní historické památky, rozhodně nebudete litovat.

Zdroj: Chateau Herálec

Kapacity a vybavení pro firemní akce

Žádná akce není příliš malá nebo příliš velká, abyste ji nedokázali na zámku uskutečnit! Můžete si vybrat z téměř 20 prostor, které mají kapacitu mezi 13 – 100 lidmi. A v případě dobrého počasí si můžete zvolit zámecký park, který má neomezenou kapacitu.

Chateau herálec
Zdroj: Chateau Herálec

V tomto historickém sídle najdete rovněž nejmodernější techniku – WIFI, dataprojektor, plazmovou televizi, flipchart a ozvučení. Budete tedy v těch nejlepších rukách.

Chateau herálec
Zdroj: Chateau Herálec

Wellness a víc ve volném čase

I v případě nabitého programu byste si měli vyhradit čas a relaxovat. Přímo v zámku najdete All Inclusive Wellness & Spa Resort, kde se budete moci věnovat společnému odpočinku.

Zdroj: Chateau Herálec

Saunový svět, bazén pod klenbami, vířivka ve věži, silencárium a herbárium jsou připraveny jen pro vás. Součástí jsou také masáže a procedury z dalekých zemích, které mají za úkol přispět k vašemu absolutnímu uvolnění.

Zdroj: Chateau Herálec

Gastronomická extáze v luxusním prostředí

Zámecká restaurace se postará o to, aby i vaše chuťové buňky byly uspokojeny na maximum! Servírují zde českou kuchyni, která je ovšem vylepšena ve svěžím duchu, aby uspokojila i ty nejmlsnější jazýčky! Nezapomeňme na kavárnu s výhledem do zámeckého parteru nebo salonek ve věži.

Chateau herálec
Zdroj: Chateau Herálec

Laskominy ze zámeckého baru

Rozhodně byste neměli vynechat vynikající skvosty, které nabízí zámecký bar. K lahodnému koňaku se určitě budou hodit dobrůtky z místního humidoru, které byly srolovány v Dominikáně, Nikaragui nebo Hondurasu.

Chateau herálec
Zdroj: Chateau Herálec

A největší poklady jsou uschovány pochopitelně v podzemí, v zámeckém vinném sklepě. Archiv patří mezi největší sbírku unikátních vín z oblasti Bordeaux.

Nabídka firemních akcí Chateau Herálec

    • Email:  reception@chateauheralec.com
    • Telefon: +420 604 807 595
    • Web: Chateau Herálec

Poptejte nabídku přímo v zařízení >

Firemní akce – Chateau Herálec

Herálec 1, Havlíčkův Brod