Hotel Sport DM (Dolní Morava) je to pravé pro aktivní dovolenou. Dostane se vám nejen prvotřídního servisu a skvělého ubytování, ale budete mít možnost sportovat nebo si jen tak užívat pohodu wellness. Pokud vám imponuje prostor, krása a originalita, pak jste tady na správném místě. 

Balzám na unavené nervy v horské přírodě

Na pomezí Orlických hor a Jeseníků se nachází malebná vesnička Dolní Morava. Horský vzduch a všudypřítomná příroda bude balzámem na vaše unavené nervy. Ať plánujete rodinnou nebo intimní dovolenou, tady najdete vše, po čem vaše duše touží.

Zdroj: Hotel Sport DM

Pokoje či apartmány dle vašeho přání

Vyberte si z nabídky 2-4 lůžkových pokojů nebo apartmánů. Budete mít sociální zařízení na pokoji, neomezenou WIFI a televizor – v případě apartmánů i vlastní kuchyňku. Jednoduchý, a přesto atraktivní design s čistými liniemi vám zaručí komfort a božský klid.

Zdroj: Hotel Sport DM

Voňavá kuchyně zásobovaná z lokálních zdrojů

Místní restaurace polaská vaše chuťové buňky specialitami místní i světové kuchyně. Ať máte rádi pravé hovězí steaky, pečeného pstruha, italské rizzoto nebo staročeskou česnečku, určitě si přijdete na své. Čerstvé suroviny pocházejí od lokálních dodavatelů.

Zdroj: Hotel Sport DM

Wellness ráj na Dolní Moravě

Plavecký bazén a vířivka s masážními programy jsou zde pro vaše potěšení. Dále si můžete dopřát finskou saunu, posíllit tělo ve fitness hale s vybavením včetně TRX nebo relaxujte s celou řadou speciálních masáží a zábalů.

Tolik aktivit a tak málo času

Hotel Sport DM má širokou nabídku indoorpvých i outdoorových aktivit přesně pro vás! Půjčte si horské nebo elektro kolo na výlety po okolí nebo si zahrajte beach volejbal. Dále si můžete zahrát petangue, badminton nebo stolní tenis.

Zdroj: Hotel Sport DM

Animační programy pro nejmenší

Pokud jedete na dovolenou s dětmi, ale rádi byste si užili alespoň trochu času vlastním odpočinkem, využijte animační programy pro děti. Přátelské animátorky se postarají o program vašich dětí, zatímco vy si můžete zajít do vířivky nebo sauny.

Zdroj: Hotel Sport DM

Svatební hostiny v Hotelu Sport DM

Pokud chcete svůj veliký den učinit skutečně nezapomenutelným, pak je Hotel Sport DM to pravé. Personál vám maximálně vyjde vstříc a zařídí vše – jídlo, ubytování hostů, hudbu a vše, co byste si přáli.

Zdroj: Hotel Sport DM

Zábavné akce pro skupiny a firmy

Pokud plánujete udělat firemní teambuilding, pak je Hotel Sport DM to pravé – po dohodě vám připraví program přesně na míru. Zařízení je vybaveno pro fitness pobyty i další sportovní soustředění.

Zdroj: Hotel Sport DM

Poptejte cenu přímo v Hotelu Sport DM

Bude vám garantována nejlepší cena i požadovaný servis.

    • Email:  recepce@sporthoteldm.cz
    • Telefon: +420 725 044 930

Poptejte cenu přímo v zařízení

 

Zdroj: Hotel Sport DM

Sport Hotel DM

Dolní Morava 53, Králíky

Na bobech do oblak

Výlet 4,95 km, 3 místa

Krkonoše - stezka v korunách stromů - Jupigo

 

Stezka v oblacích

Dolní Morava, Východní Čechy

Dolní Morava na mapě