Dovolená na zámku? Už nemusíte snít! Boutique Chateau Herálec se řadí mezi 10 TOP hotelů z celého světa. Zámek zaručuje naprosté soukromí, zatímco budete ubytovaní v jedinečných pokojích a obklopeni sběratelskými unikáty. Pokud si chcete splnit svůj sen, tady ho určitě najdete! 

Noc v zámeckém pokoji s vlastním jedinečným příběhem

5* Chateau Herálec je národní kulturní památka obklopená anglickým zámeckým parkem z 18. století. Dopřejte si hluboký odpočinek, zatímco vaše duše se bude krmit uměleckými zážitky a servisem, který vám splní i ty nejtajnější tužby. Dovolená na zámku se blíží!

Cestujte výhodně – rezervace přímo u ubytovatele

Poptejte cenu přímo v zařízení

Dovolená na zámku | Prostorné zámecké pokoje s díly starých mistrů

Luxusní zámecké pokoje si můžete vybrat podle své oblíbené malby. Zámecká apartmá jsou neskutečně rozlehlá a pro kompletní požitek z hlubokého spánku jsou pokoje vybaveny těmi nejkvalitnějšími matracemi a polštáři. Jediné, co zde uslyšíte, bude zpěv ptáků po ránu.

Dovolená na zámku | Zámecká restaurace opředená historií i novodobým hédonismem

Zámecká restaurace Honoria vychází z české kuchyně, vylepšené i pro ty nejmlsnější jazýčky. Historické prostory a foukané sklo nenásilně podtrhnou romantickou atmosféru večeře pro dva.

Okuste tyto speciality uvnitř jídelny nebo v zámecké zahradě. Dále si užijte zámeckou kavárnu nebo Salonek Ve Věži. Zámecký bar nabízí nejeden světový unikát, jehož přítomnost si můžete vychutnat s pomocí srolovaného zákusku z místního humidoru.

ALL INCLUSIVE RESORT a v prvních L’OCCITANE Spa v ČR

Užijte si relax a komfort se vším všudy. Navštivte saunový svět v jižním křídle, plavecký bazén pod klenbami, vířivku v zámecké věži, symbolické silencárium pro klid a rozjímání a zámecké herbárium, tvořící bylinné směsi na přání. Skutečný luxus v perfektním světě!

Sen skutečností – Svatba v Chateau Herálec

Pokud chcete skutečně pohádkovou svatbu, Chateau Herálec je tou správnou volbou. Své Ano si řeknete zámecké kapli sv. Anny nebo v zámeckém parku. Pro novomanžele je připraveno královské či prezidentské apartmá, které dodá první manželské noci skutečně neobyčejný nádech.

Rezervujte přímo v Chateau Herálec

Bude vám garantována nejlepší cena i požadovaný servis.

  • Email: reception@chateauheralec.com
  • Telefon: +420 569 669 111

Poptejte cenu přímo v zařízení

Dovolená na zámku | Chateau Herálec

Herálec 1, Havlíčkův Brod

Foto: | Autor:Lasy | Licence:CC BY 3.0

Synagoga v Humpolci

Humpolec, Vysočina

synagoga v úsobí
Foto: | Autor:cheva | Licence:CC BY-SA 3.0

Synagoga v Úsobí

Úsobí, Vysočina

Přijďte a zažijete víc! Přejeme vám skvělé zážitky tým Jupigo.

Dovolená na zámku – Chateau Herálec

Herálec, Vysočina