Nemusíte cestovat za zážitky do zahraničí, když v Čechách je tolik zajímavostí. Den s bílými tygry, fantastické ubytování Liberec s vířivkou na pokoji a se snídaní přímo do postele. Hotel Pytloun si zaslouží místo v naší sekci Fantastická místa – a jestli chcete vědět proč, přečtěte si následující článek.  

Proč se spokojit s obyčejným, když můžete mít něco skutečně výjimečného?

Hotel Pytloun vstup
Zdroj: Grand Hotel Imperial Liberec

V Hotelu Pytloun Grand Imperial na vás čeká překrásné ubytování, skvělý servis a kulinářské dobroty, na které se vám budou sbíhat sliny. Bude to pobyt, na který jen tak nezapomenete! 

Designové pokoje představující světové unikáty

V Hotelu Pytloun Grand  Imperial si můžete vybrat z jedinečných designových pokojů či apartmá od předních designových architektů, které nabízí překrásný výhled na město.  Hotel Pytloun ale nabízí i standardní hotelové pokoje pro jednotlivce, páry i rodiny s vlastním sociálním zařízením, televizí a WIFI

hotel imperial design pokoj
Zdroj: Grand Hotel Imperial Liberec

Příběhy psané s chutí

Zdejší kuchyně má skutečně vynikající pověst. Posnídat můžete v posteli nebo si zajít na švédské stoly, které nabízejí výběr toho nejlepšího. K večeři očekávejte to nejkvalitnější maso – roastbeef, vepřová krkovice nebo panenka, a dobroty z grilu. Skutečný luxus si můžete dopřát ve formě degustačního menu, které představuje vybrané lahůdky světové kuchyně.   

Havajská masáž přímo na pokoji

To by chtělo masáž! Hotel Pytloun (ubytování Liberec) nabízí výběr z více než 10 druhů masáží – a některé jsou opravdu speciální. Pokud se pro masáž rozhodnete, pak byste si ji měli dopřát v klidu a pohodlí vašeho hotelového pokoje.

hotel imperial masáž

Hledáte wellness pobyty, víkendové pobyty nebo romantiku pro dva?

pár

Hotel Pytloun Liberec

Zarezervujte si svůj pobyt ihned! Hotel bývá dlouho dopředu vytížen. 

ZOBRAZIT POBYTOVÉ BALÍČKY A AKCE

Den s bílými tygry

Den s bílými tygry vás provede zákoutími botanické i zoologické zahrady. Podívejte se hotový výlet, kde navštívíte 4 zajímavá místa během lehké procházky o 2,5 kilometrech.

zoo Liberec 2

 

Vodní radovánky v nejhezčím aquaparku

Aquapark Babylon je legendární místo. Stravte den ve světě, kde neexistují starosti: vodní svět jako vystřižený z příběhů Julesa Verna, zábavné atrakce, laserová show, svět sauny a wellness potěšení… Spousta zábavy pro malé i velké, na kterou budete dlouho vzpomínat. Podívejte se na jejich stránky plné báječné zábavy. 

#aquapark#Liberec 👍

A post shared by Michaela (@miseliiin) on

 

Přijďte a zažijete víc! Přejeme vám skvělé zážitky tým Jupigo. 

 

Překrásná místa v připravených výletech

Už nemusíte své výlety plánovat – připravili jsme je totiž za vás! Hotové výlety vás provedou všemi zákoutími Liberce i Jizerských hor. Neváhejte se podívat na Jizerské hory – 5 TOP výletů na překrásná místa

jizerske hory uvod
Foto: | Autor:Sander van der Wel | Licence:CC BY-SA 2.0

Nakupujte bez prostředníka

Nejlepší cesta k nákupu vašeho pobytu je vždy ubytovací zařízení. Touto cestou vám Hotel Pytloun může garantovat požadovaný servis a vyhnete se zbytečným nedorozuměním.

Ubytování Liberec – Hotel Pytloun Liberec

1.máje 757/29, 460 07 Liberec 

+420 608 822 822 

http://www.imperialliberec.cz/

imperial@pytloun-hotels.cz

Hotel Grand Imperial - mapa