Nemusíte cestovat za zážitky do zahraničí, když v Čechách je tolik zajímavostí. Den s bílými tygry, fantastické ubytování Liberec s vířivkou na pokoji a se snídaní přímo do postele. Hotel Pytloun si zaslouží místo v naší sekci Fantastická místa – a jestli chcete vědět proč, přečtěte si následující článek.  

Proč se spokojit s obyčejným, když můžete mít něco skutečně výjimečného?

Hotel Pytloun vstup
Zdroj: Grand Hotel Imperial Liberec

V Hotelu Pytloun Grand Imperial na vás čeká překrásné ubytování, skvělý servis a kulinářské dobroty, na které se vám budou sbíhat sliny. Bude to pobyt, na který jen tak nezapomenete! 

Designové pokoje představující světové unikáty

V Hotelu Pytloun Grand  Imperial si můžete vybrat z jedinečných designových pokojů či apartmá od předních designových architektů, které nabízí překrásný výhled na město.  Hotel Pytloun ale nabízí i standardní hotelové pokoje pro jednotlivce, páry i rodiny s vlastním sociálním zařízením, televizí a WIFI

hotel imperial design pokoj
Zdroj: Grand Hotel Imperial Liberec

Příběhy psané s chutí

Zdejší kuchyně má skutečně vynikající pověst. Posnídat můžete v posteli nebo si zajít na švédské stoly, které nabízejí výběr toho nejlepšího. K večeři očekávejte to nejkvalitnější maso – roastbeef, vepřová krkovice nebo panenka, a dobroty z grilu. Skutečný luxus si můžete dopřát ve formě degustačního menu, které představuje vybrané lahůdky světové kuchyně.   

Havajská masáž přímo na pokoji

To by chtělo masáž! Hotel Pytloun (ubytování Liberec) nabízí výběr z více než 10 druhů masáží – a některé jsou opravdu speciální. Pokud se pro masáž rozhodnete, pak byste si ji měli dopřát v klidu a pohodlí vašeho hotelového pokoje.

hotel imperial masáž

Hledáte wellness pobyty, víkendové pobyty nebo romantiku pro dva?

 

Nakupujte přímo v  Hotelu Pytloun Liberec

Nejlepší cesta k nákupu vašeho pobytu je vždy ubytovací zařízení. Vyhnete se zbytečným nedorozuměním a bude vám garantován požadovaný servis.

 Rezervujte si svůj pobyt bez prostředníka

Den s bílými tygry

Výlet 2,4 km, 4 místa

zoo Liberec 2

Vodní radovánky v nejhezčím aquaparku

Centrum Babylon Liberec, Severní Čechy

#aquapark#Liberec 👍

A post shared by Michaela (@miseliiin) on

Ubytování Liberec – Hotel Pytloun Liberec

 Liberec, Severní Čechy