Potrpíte si na romantiku, klid a panenskou přírodu? Máme pro vás vynikající tip na dovolenou na jižní Moravě. Farma Noe vám zajistí vše, co si od takové dovolené slibujete, a ještě něco na víc! 

Zdroj: Instagram, Autor: lucie.madlova

Toužíte po klidu a romantice?

Farma Noe se nachází v Moravské krasu nedaleko Brna. Můžete si tedy užívat klid a ničím nerušenou pohodu, ale pokud zatoužíte po kultuře, máte ji hned za rohem. Pojďme se tedy podívat, co všechno vám tady nabídnou.

Zdroj: Instagram, Autor: kokosovakulicka

Soukromá vířivka přímo na pokoji

Na farmě je 8 různých pokojů a každý z nich byl designován jednotlivě podle druhu dřeva. Postele s nebesy, krásné sociální zařízení a v některých případech dokonce soukromý whirlpool přímo na pokoji… Nezní to snad jako sen?

Zdroj: Instagram, Autor: pawel_2001

Poctivá farmářská snídaně

Farma Noe sice nemá k dispozici restauraci přímo v areálu, ale rozhodně se můžete těšit na vydatnou farmářskou snídani, která je připravována z místních surovin. Pravý farmářský život už na vás čeká!

Zdroj: Instagram, Autor: pavlina_suplikova

Lehké wellness přímo na farmě

Na farmě můžete využít saunu, která je umístěna přímo v areálu. Součástí wellness je i speciální ochlazovací bazén, který je umístěn před budovou a vypadá jako obří sud… Když na farmě, tak rozhodně stylově!

Zdroj: Instagram, Autor: v.i.k.y_polo

Biotop a archa Noemova

Koupání v biotopu je v dnešní době velmi populární. A proto se můžete radovat, tady mají totiž jeden přímo v areálu! Přírodní čistá voda bez jakýchkoli chemikálií! Biotop je rámován kameny, přechází přes něj dřevěná lávka a přímo na něm je usazena Noemova archa.

Zdroj: Instagram, Autor: sarkamitregova

Mohutní koně i roztomilí poníci

Pokud byste si chtěli užít trochu skutečného farmářského života, pak rozhodně nezapomeňte na vyjížďku v sedle – koně jsou už připravení! Pro děti jsou zde k dispozici poníci – rodiče čapnou poníka s dítětem a mohou vyrazit na procházku!

Zdroj: Instagram, Autor: mklife.cz

Poptejte cenu přímo v zařízení

Bude vám garantována nejlepší cena a požadovaný servis.

  • Email: marek@polan.cz

Poptejte cenu přímo v zařízení

Zdroj: Instagram, Autor: maja.subachevagagic

Farma Noe

Březina, Jižní Morava

 

Zámecký park Křtiny

Křtiny, Jižní Morava

Foto: | Autor:Ben Skála | Licence:CC BY-SA 3.0

Pohádková Rudice

Výlet 4 km, 9 míst

fotografie - Macocha - Moravský Kras - Jupigo
Autor:Pixelfix/Zdroj:Wikimedia/Licence:CC BY 3.0

Velký okruh propasti Macocha

Výlet 7,71 km, 5 míst

Farma Noe