Máte prestižní firmu a přemýšlíte, kde zorganizovat firemní akci?Golf Kořenec nabízí celou škálu aktivit, jejichž efektem (mimo zábavy a golfu) je získání prestiže a velmi efektivní podpora vaší firmy. Nikde není psáno, že si během bysnysu nemůžete užít taky trochu zábavy… Co vám zde mohou nabídnout?

Golf Kořenec – úžasné zážitky na míru

 Golf Kořenec – Image úspěšné společnosti

V resortu Golf Kořenec vám rádi zorganizují golfový turnaj přesně na míru. Během golfového turnaje se všechna jednání vedou snáze, protože atmosféra je příjemná a uvolněná. Personál areálu zajistí veškerý běh programu – vy už musíte jen přijít, ovládnout hřiště a věnovat se svým hostům. Věřte, vámi organizovaný golfový turnaj bude firemní akce roku.

Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Školení, semináře, večírky a oslavy na míru

Toto úžasné místo je zasazené v panenské přírodě a obklopené krásou. Personál resortu vám rád pomůže s uspořádáním kongresu, semináře, teambuilidngu nebo jiné firemní akce, kterou pro své zaměstnance či partnery plánujete.

Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Celý program bude zajištěn na míru, proto můžete využít cateringové služby, golfového (či negolfového) doprovodného programu i ubytování.

Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Golfová akademie pro negolfisty

Nejvíce využívaným doprovodným programem v průběhu firemních akcí je golfová akademie pro negolfisty. Zkušení trenéři se postarají o golfové začátečníky a provedou je tímto procesem s grácií a nonšalancí. Vyzkoušejí si skutečný golf na mistrovském hřišti a po skončení akademie budou moci říct, že golf už není neznámé slovo – ale že golf je velká zábava.

Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Kapacity pro firemní akce

Ať potřebujete prostor pro večírek malé firmy nebo pro místo pro velký golfový turnaj, v Kořenci vám nabídnou to pravé!

  • Kongresový sál až 100 osob
  • Salónky: vinárna 40 osob, kanadský srub 15 osob
  • Ubytování 45 osob (86 včetně přistýlek)
Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Pokud potřebujete, ani děti nepřijdou zkrátka

Pokud s sebou budete mít skupinu dětí, personál bez problému zajistí zábavný program i pro ně. Vy se budete moci věnovat firemní programu, a děti budou mít před sebou den plný vzrušující zábavy. Program zajistí indoorové i outdoorové aktivity, takže večer padnou únavou do postele a vy budete mít čas na skleničku s přáteli a zhodnocení vašeho dne.

Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Teambuilding pro zaměstnance

Plánujete firemní akci jako odměnu pro vaše změstnance? Tady jí zorganizují přesně podle vašich požadavků, abyste přesně dosáhli svého vytyčeného cíle!

  • Odměnit zaměstnance a motivovat je k práci pro vaši firmu
  • Povzbudit spolupráci a týmového ducha
  • Prohloubit neformální vztahy zaměstnanců
Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Benefity pro zaměstnance jako motivující dárek

V Kořenci vám ušijí benefitní programy pro zaměstnance přesně na míru! Nechte si na přání zhotovit balíček s akcemi i ubytováním… Není lepší způsob, jak odměnit zaměstnance za celoroční práci a motivovat je ještě k lepším výkonům!

Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Restaurace v pravém kanadském srubu

Ve volném čase určitě rádi využijete služeb místní restaurace, která je designována jako pravý kanadský srub. Budete moci ochutnat standardní obědové menu, tradiční i trochu exotičtější pokrmy nebo golfovou gastronomii.

Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Pro větší společnost můžete bez problému využít cateringové služby, které jsou dostupné ve třech variantách (economy, standard, exclusive).

Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Spike bar pro golfové fajnšmekry

Spike bar se nachází v místní klubovně, která je stylově vybavena a dokáže pojmout až 150 lidí. Útulné prostředí je dolněno krbem, koženým nábytkem a pochopitelně speciální nabídkou nápojů. Jen se na chviličku posaďte a ucítíte, jak do vás proniká golfový duch.

Zdroj: Golf & Ski Resort Kořenec

Nabídka firemních akcí 

Poptejte nabídku přímo v zařízení >

Golf Kořenec

Kořenec 174, Boskovice