Maximus Resort je místo, po kterém každý na dovolené touží. Dostane se vám standardu, péče a perfektních služeb přesně podle vašeho přání. Zasazen v malebné krajině, ale blízko komfortního města nabízejícího spoustu radovánek, je tento resort splněným snem dovolených… Proč toužit, když můžete i mít?

Zdroj: Instagram, Autor: 87michaela

Hned při prvním vkročení do dveří Maximus Resortu vás zalije radost a harmonie. Interiéry jsou totiž zformovány podle zásad východního učení Feng Šuej. Ale Maximus Resort vám nabídne mnohem víc – luxusní wellness a spa, gurmánskou restauraci a nádhernou přírodu.

Zdroj: Instagram, Autor: maximusresortofficial

Chybí vám rovnováha a odpočinek?

Pokoje jsou designovány nejen dle zásad Feng Šuej, ale také dle standardů 3-4*. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, WIFI a minibar. Uvolněte se, protože vám právě začala dovolená a tady se budete cítit skutečně harmonicky!

Zdroj: Instagram, Autor: martina.svob

Pro mlsné jazýčky, které si potrpí na kvalitu

Součástí Maximus Resort je i gurmánská restaurace, která roztočí vaše chuťové buňky. Ať už máte rádi českou klasiku nebo zahraniční speciality, nepřijdete zkrátka. Hovězí steak, krevety, jelení kýta nebo polévka z pečených rajčat… No nedali byste si?

Zdroj: Instagram, Autor: haho172

Oáza slasti v uspěchaném světě

Welless & Spa Infinit Maximus vám přinese skutečně výjimečný zážitek. Vnitřní i venkovní termální bazény, 11 druhů sauny včetně nabídky saunových rituálů, a privátní část, kde se můžete oddat exotickým masážím, speciálním koupelím nebo vířivce. Zní to jako volání siré, nemyslíte?

Zdroj: Instagram, Autor: maximusresortofficial

Chybí vaší pleti šmrnc a šťáva?

Boutique Salon Maximus vám rovněž nabízí tu nejlepší dostupnou péči o pleť a tělo. Kosmetické procedury připravila Linda Meredith, světově uznávaná odbornice. Pokud byste chtěli věnovat zvláštní pozornost rukám a nohám, pak se o vás postará Margaret Dabbs London.

Zdroj: Instagram, Autor: maximusresortofficial

Nezapomeňte na pohyb a sport

Pokud chcete na dovolené zažít i něco trochu aktivního, tady vám nebude nic chybět. Budete mít k dispozici bowlingovou dráhu a tenisové kurty, hned za rohem brněnskou přehradu a nespočet turistických cílů, které vás budou vyzývat k výletům.

Zdroj: Instagram, Autor: maximusresortofficial

Poptejte přímo v Maximus Resort

Bude vám garantována nejlepší cena a požadovaný servis.

  • Email:  REZERVACE@MAXIMUS-RESORT.CZ
  • Telefon: +420 774 750 002

Poptejte cenu přímo v zařízení

Zdroj: Instagram, Autor: maximusresortofficial

Maximus Resort

Brno, Jižní Morava

Foto: | Autor:Moniur | Licence:CC BY-SA 3.0

Otevřená zahrada

Brno, Jižní Morava

Brněnské podzemí - Tipy na výlet v Brně a okolí - Jupigo
Autor foto: Kirk / Zdroj: Wikimedia / Licence: CC BY-SA 3.0

Výlet do brněnského podzemí

Výlet 2,19 km, 6 míst

Foto: | Autor:Millenium187 | Licence:CC BY-SA 3.0

TOP v centru Brna

Výlet 4,19 km, 17 míst

Maximus Resort