Chcete okoštovat víno s duší? Pak musíte navštívit Otevřené sklepy Kyjovska 2019. Zažijete spoustu zábavy, ochutnáte lahodné víno i úžasné jídlo! Bohatý doprovodný program se postará o vaši nekončící zábavu. Přijďte a prožijete nezapomenutelné zážitky!

Okoštujete lahodné víno z temných sklepů nejlepších vinařů

Otevřené Kyjovské sklepy 2019

Jste milovníkem vína? Potom byste neměli zmeškat Otevřené Kyjovské sklepy 2019! Na co všechno se můžete během tohohle vzrušujícího dne těšit?

Úžasná atmosféra a skvělé zážitky!

I vám otevře srdce Moravského Toskánska – královské město Kyjov svou rozmanitou náruč a pohostinnost. Procházku mezi sklepy nebo z náměstí TGM do lokality sklepů “Pod Šištótem” si můžete zpestřit projížďkou v kočáru taženého koňmi. Připravte se, protože na tuhle jízdu budete dlouho vzpomínat.

otevřené  kyjovské sklepy 2019


Opravdové skvosty z temných sklepů

Okoštujete lahodné víno přibližně od 30- ti nejlepších vinařů z Kyjova i z okolí. Vinařství Kölbel, Martinek, Šalša, Dufek, Maňák, Skalák, Filípek, Svoboda, Polášek a další. Připravte se na skutečné klenoty, které jsou piplány a uchovávány v temných sklepích.

Otevřené Kyjovské sklepy 2019 se konají v sobotu 8.6.2019. Zahájení ve 13:00 hod. konec ve 20:00 hod. Místo: Město Kyjov a areál sklepů Šištót.

otevřené sklepy kyjovska
Zdroj: MÚ Kyjov, Autor: Josef Tymonek

Čarovné tóny cimbálu, radost, zpěv…

Můžete se těšit na komentované prohlídky, folklórní soubory a mnoho dalšího. Večer po skončení akce můžete posedět v areálu Šištót, kde bude hrát cimbálová muzika. Více najdete na oficiálních stránkách kyjovské sklepy.

otevřené sklepy 2019

Lahodné víno s duší

Kolik druhů vína zvládnete ochutnat? Na kolik jen budete stačit! A protože budete moci ochutnat vína téměř od třech desítek vinařů, rozhodně byste měli začít játra masírovat už teď!

otevřené sklepy Kyjovska

Voňavé dobroty s příchutí Moravy

Otevřené sklepy jsou oslavou kulturního dědictví i chuťových buněk. Škvarková pomazánka, sýry, grilovaná masa, guláše, zvěřina… A mnoho dalších dobrot, které k pití vína neodmyslitelně patří.

otevřené sklepy 2019, kyjovské sklepy 2019

Nenechte si to ujít – Jen 700 vstupenek!

Pro maximální zkvalitnění služeb a obsluhy návštěvníků je počet vstupenek limitován! Doporučujeme proto využít předprodeje. Nákup vstupenek v předprodeji je do 4.6.2019 za zvýhodněnou cenu 500 Kč. Poté bude cena vstupenky 600 Kč. V den akce se vstupenky budou prodávat i na pokladně Informačního centra Kyjov – hodinu před zahájením t.j. v sobotu 8.6.2019 ve 12:00 hod.

Vstupné obsahuje:
Volnou degustaci nabízených vín, katalog vinařů, kteří dávají do vína své srdce, vinařství s mapkou, degustační skleničku a 2 kupony v hodnotě 100 Kč na nákup vína.

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku. Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Otevřené sklepy 2019 i Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

výlety jižní Morava, Moravské Toskánsko, Kyjov

Otevřené sklepy 2019