Pizzerie U Martina vás přenese do slunné Itálie, kde sympatičtí Italové zatopí v peci a frajersky točí těsto na pizzu… Skvělá atmosféra, vynikající jídlo a všudypřítomná dobrá nálada. Malebnou pizzerii najdete přímo v srdci Moravského Toskánska v historickém centru města Kyjov.

Pizzerie U Martina | Pizza z pravé italské pece

Tento podnik se pyšní jak českými, tak italskými specialitami, které jsou připraveny ve svěžím a chutném duchu. Vaše chuťové buňky explodují v extázi ze záplavy předkrmů, salátů, italských těstovin nebo masových specialit. Stejně tak neprohloupíte, pokud si dáte rybu, fajitas nebo jinou dobrotu typickou pro jihoevropskou kuchyni. Vrcholem je ale pochopitelně pizza, tradičně připravovaná v horké italské peci. Stejně jak sýr pomalu stéká z pizzy, tak se vám budou sbíhat sliny.

Jedinečná slast v dokonalé pizzerii

Kdo by odolal dokonalé voňavé pizze? Užijte si příjemné prostředí, vstřícnou obsluhu a zážitek, který si vaše chuťové buňky rozhodně budou pamatovat.

Pizzerie U Martina
Pizzerie U Martina

Správný interiér pro podporu apetitu

První, čeho si bez pochyby všimnete, je stylový interiér, který vytváří atmosféru bezpečí a důvěry. Solidní dřevěné stoly a židle, červené zdi přímo povzbuzující chuť k jídlu, sloupy s obložením… Od prvního pohledu se tu budete cítit dobře a rozhodně budete chtít vyzkoušet místní kuchyni. Pohodlně se usaďte a otevřete jídelní lístek.

Pizzerie U Martina | Svěží duch ve znamení brček a deštníčků

Ochutnejte fajnovou nabídku koktejlů, které se hodí nejen v horkém létě. Ať už máte chuť na klasickou Pina Coladu, troufnete si na Maxi Mojito nebo luxusní Aperol, tady vám je namíchají tak, jak se má. Pro nepijáky jsou k dispozici nealko koktejly, smoothie, domácí limonády nebo čerstvé džusy. A jako sladkou tečku si dejte zmrzlinový pohár, palačinky nebo vynikající dezerty.

Pizzerie U Martina
Pizzerie Kyjov

Co ještě dodat?

Pokud budete sledovat webové stránky, určitě narazíte na nějakou gastroakci, která vás přesvědčí k návštěvě… Mohou to být velikonoční hody s jehněčím, občasné víkendové speciality a mnoho dalšího. A pochopitelně zde najdete každodenní menu, které servíruje vynikající delikatesy za výborné ceny.

Pizzerie U Martina

Pizzerie U Martina

Oficiální web

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku. Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!