Přímo v srdci historického centra najdete malebnou Pizzerii U Martina. Jako byste se přenesli do slunné Itálie, kde sympatičtí Italové zatopí v peci a frajersky točí těsto na pizzu… Skvělá atmosféra, vynikající jídlo a všudypřítomná dobrá nálada. Navštivte Pizzerii U Martina, která nabízí prvotřídní jídlo, jedinečné drinky a osobní přístup – restaurace Kyjov. 

Pizza z pravé italské pece

Pizzerie U Martina se pyšní jak českými, tak italskými specialitami, které jsou připraveny ve svěžím a chutném duchu. Vaše chuťové buňky explodují v extázi ze záplavy předkrmů, salátů, italských těstovin nebo masových specialit. Stejně tak neprohloupíte, pokud si dáte rybu, fajitas nebo jinou dobrotu typickou pro jihoevropskou kuchyni. Vrcholem je ale pochopitelně pizza, tradičně připravovaná v horké italské peci. Stejně jak sýr pomalu stéká z pizzy, tak se vám budou sbíhat sliny.

Jedinečná slast v Pizzerii U Martina

“Pizzerie u Martina, jen vyslovíš a sbíhá se ti slina, ať pizza či jiná pochutina, tu slast nedá ti žádná jiná…”

Zdroj: Pizzerie U Martina

Správný interiér pro podporu apetitu

První, čeho si bez pochyby všimnete, je stylový interiér, který vytváří atmosféru bezpečí a důvěry. Solidní dřevěné stoly a židle, červené zdi přímo povzbuzující chuť k jídlu, sloupy s obložením… Od prvního pohledu se tu budete cítit dobře a rozhodně budete chtít vyzkoušet místní kuchyni. Pohodlně se usaďte a otevřete jídelní lístek.

Svěží duch ve znamení brček a deštníčků

Restaurace Kyjov U Martina mají fajnovou nabídku koktejlů, které se hodí nejen v horkém létě. Ať už máte chuť na klasickou Pina Coladu, troufnete si na Maxi Mojito nebo luxusní Aperol, tady vám jak namíchají, tak jak se má. Pro nepijáky jsou k dispozici nealko koktejly, smoothie, domácí limonády nebo čerstvé džusy. A jako sladkou tečku si dejte zmrzlinový pohár, palačinky nebo vynikající dezerty.

Zdroj: Pizzerie U Martina

Co ještě dodat?

Pokud budete sledovat stránky Pizzerie U Martina, určitě narazíte na nějakou gastroakci, která vás přesvědčí k návštěvě… Mohou to být velikonoční hody s jehněčím, občasné víkendové speciality a mnoho dalšího. A pochopitelně zde najdete každodenní menu, které servíruje vynikající delikatesy za výborné ceny.

Zdroj: Pizzerie U Martina

Kontaktujte Pizzerii U Martina

Rezervujte si svůj stůl přímo v zařízení

Restaurace Kyjov 

Kyjov, Jižní Morava