Restaurace Marcela Ihnačáka se nachází v mikulovském Boutique Hotel Tanzberg a je vyhledávaným gastronomickým zařízením. Lidé se o restauraci zajímají nejen kvůli vybraným kulinářským lahůdkám, ale také díky jménu slavného šéfkuchaře, kterého dozajista znáte.

Zdroj: Instagram, Autor: bylinkyhorak

Legenda, co vařila pro nejednu celebritu

Marcel Ihnačák je známá postava gastronomického průmyslu… Aby ne! Už ve 23 letech se stal šéfkuchařem pražské restaurace Století a vařil pro takové celebrity jako Sean Connery, Calvin Klein nebo pro prezidenty Višegrádské čtyřky. Působil dokonce i v Londýně, kde vařil v restauraci oceněné 2 hvězdami Michellin Pied-á-Terre nebo jako sous chef pro Jamieho Oliviera.

Zdroj: Instagram, Autor: boutiquehoteltanzberg

Moderní interiér s překrásným krbem

Restaurace Marcela Ihnačáka je oděna v příjemném kabátě, který vás zahalí do pohodlí, decentnosti a unikátních vůní. Světlý prostor ve vás vzbudí důvěru a citlivé doplnění interiéru obnaženými cihlami a mohutným krbem vás nenechá na pochybách, že jste na správném místě.

Zdroj: Instagram, Autor: boutiquehoteltanzberg

Kapacity restaurace

Samotná restaurace má 45 míst, proto ji můžete využít i k oficiálnějším příležitostem, které s sebou nesou větší společnost. V létě je k dispozici krytá bylinková terasa s 25 místy. Poslední prostory náleží salónku, který má 30 míst a může být využit pro trochu komornější setkání.

Zdroj: Instagram, Autor: boutiquehoteltanzberg

Delikatesy pro masožrouty i vegetariány

Menu Restaurace Marcela Ihnačáka sestává ze specialit světové kuchyně, obohacené o nezaměnitelnou vůni čerstvých bylinek. Ať už preferujete maso nebo jste vegetariáni, v jeho menu si určitě nějakou dobrotu vyberete.

Něco extra s odkazem ke kořenům

Pokud byste rádi vyzkoušeli něco neobvyklého, v této restauraci to najdete. Součástí jídelníčku jsou i tradiční židovské pochutiny, připravené se svěžím tónem. Odkaz židovské kuchyně připomíná původní obyvatele domu – ten je totiž postaven v proslulé židovské čtvrti.

Zdroj: Instagram, Autor: boutiquehoteltanzberg

Poznejte region skrze jeho srdce

Protože jsme na Pálavsku, víno je nedílnou součástí restaurace. Přímo v restauraci je otevřená vinotéka s jedinečnou nabídkou z místního mikroregionu. Můžete si vybrat z šumivých, růžových, bílých i červených vín, která představují skvosty okolních vinařství. Poznejte místní region skrze jeho srdce – skrze jeho opečovávané víno.

Restaurace Marcela Ihnačáka na mapě

Oficiální web