Restaurace Marcela Ihnačáka se nachází v mikulovském Boutique Hotel Tanzberg a je vyhledávaným gastronomickým zařízením. Lidé se o restauraci zajímají nejen kvůli vybraným kulinářským lahůdkám, ale také díky jménu slavného šéfkuchaře, kterého dozajista znáte.

Legenda, co vařila pro nejednu celebritu

Marcel Ihnačák je známá postava gastronomického průmyslu… Aby ne! Už ve 23 letech se stal šéfkuchařem pražské restaurace Století a vařil pro takové celebrity jako Sean Connery, Calvin Klein nebo pro prezidenty Višegrádské čtyřky. Působil dokonce i v Londýně, kde vařil v restauraci oceněné 2 hvězdami Michellin Pied-á-Terre nebo jako sous chef pro Jamieho Oliviera.

Moderní interiér s překrásným krbem

Restaurace Marcela Ihnačáka je oděna v příjemném kabátě, který vás zahalí do pohodlí, decentnosti a unikátních vůní. Světlý prostor ve vás vzbudí důvěru a citlivé doplnění interiéru obnaženými cihlami a mohutným krbem vás nenechá na pochybách, že jste na správném místě.

Kapacity restaurace

Samotná restaurace má 45 míst, proto ji můžete využít i k oficiálnějším příležitostem, které s sebou nesou větší společnost. V létě je k dispozici krytá bylinková terasa s 25 místy. Poslední prostory náleží salónku, který má 30 míst a může být využit pro trochu komornější setkání.

Delikatesy pro masožrouty i vegetariány

Menu Restaurace Marcela Ihnačáka sestává ze specialit světové kuchyně, obohacené o nezaměnitelnou vůni čerstvých bylinek. Ať už preferujete maso nebo jste vegetariáni, v jeho menu si určitě nějakou dobrotu vyberete.

Něco extra s odkazem ke kořenům

Pokud byste rádi vyzkoušeli něco neobvyklého, v této restauraci to najdete. Součástí jídelníčku jsou i tradiční židovské pochutiny, připravené se svěžím tónem. Odkaz židovské kuchyně připomíná původní obyvatele domu – ten je totiž postaven v proslulé židovské čtvrti.

Poznejte region skrze jeho srdce

Protože jsme na Pálavsku, víno je nedílnou součástí restaurace. Přímo v restauraci je otevřená vinotéka s jedinečnou nabídkou z místního mikroregionu. Můžete si vybrat z šumivých, růžových, bílých i červených vín, která představují skvosty okolních vinařství. Poznejte místní region skrze jeho srdce – skrze jeho opečovávané víno.

Restaurace Marcela Ihnačáka na mapě

Oficiální web