Nejlepší restaurace Praha – Gurmánské zážitky

V Praze je blaze… A obzvláště s plným žaludkem! Představíme vám ty nejlepší restaurace Praha, kde se skvěle najíte a užijete si romantickou večeři nebo posezení s přáteli. Následující restaurace představují několik tipů, které byly nejlépe hodnoceny v uživatelských recenzí.

nejlepší restaurace v Praze
Zdroj: Instagram, Autor: franco.luis

Restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie

Steaky z prémiového hovězího 

Otevřená kuchyně Restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie vám připraví sofistikované pokrmy, které zahrnují českou klasiku i delikátní steaky. Pro komplexní zážitek si objednejte nějaký skvost z vinotéky, která nabízí ta nejlepší vína z celého světa.

Více informací >

nejlepší restaurace v Praze
Zdroj: Instagram, Autor: kat_josephine

Restaurant Zlatá Praha

Stalo se v devátém patře Hotelu InterContinental…

Střešní restaurace Zlatá Praha nabízí to nejlepší, co Praha může nabídnout. Vychutnejte si mezinárodní kuchyni s dech beroucím výhledem na Staré Město. V rukou zkušeného personálu vám bude zaručen skutečně ojedinělý gastronomický zážitek.

Více informací >

nejlepší restaurace v Praze
Zdroj: Instagram, Autor: franco.luis

Elements Restaurant Praha

Jednoduchá a přitom luxusní italská restaurace

Exkluzivní a moderní design Elements Restaurant Praha je jen začátek skvělého večera. Můžete se těšit na lehkou a svěží italskou kuchyni, prezentovanou v dokonalé harmonii. Nezapomeňte si k jídlu objednat některé ze špičkových vín, které tady servírují. Nejlepší restaurace Praha!

Více informací >

nejlepší restaurace v Praze
Zdroj: Instagram, Autor: robertjmeister

Zdenek’s Oyster Bar

Luxusně a kreativně – ústřice a šampaňské

Zdenek’s Oyster Bar kombinuje klasické receptury s novými a kreativními nápady. Čerstvé ústřice a plody moře jsou čerstvé a té nejlepší kvality. Pokud chcete skutečný dotek luxusu, dejte si jedno ze 180 druhů šampaňského. Tohle musíte ochutnat!

Více informací >

nejlepší restauarce v Praze
Zdroj: Instagram, Autor: davidradek

La Veranda

Šťastné jídlo pro šťastné lidi

Restaurace La Veranda věří, že jídlo by vás mělo naplnit nejen fyzicky, ale i emočně. A právě proto se můžete těšit na krásně prezentovaná jídla, která jsou nápaditá a kreativně zpracovaná. Příjemný interiér je už pouze třešničkou na dortu.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: davidradek

Restaurace Bellevue

Symfonie vůně, chuti a citu pro detail

Restaurace Praha – Bellevue vám během večeře poskytne výhled na Pražský hrad a Karlův Most. Až se nakrmí vaše oči, bude třeba otevřít jídelní lístek. Menu vychází z těch největších skvostů světové kuchyně, kreativně upravených pro co největší gurmánský zážitek a v doprovodu těch nejlepších evropských vín.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: spicesrestaurantandbar

Spices Restaurant & Bar

Jen na skok do Asie

Na Malé Straně najdete tuto rozkošnou asijskou resturaci. Historická budova kombinuje to nejlepší z minulosti a současnosti – klenuté stropy a moderní design. Asijské speciality vystřelily Spices jako hvězdu gastronomického nebe, kde si skutečně pochutnáte.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: lucijasbe

Stejkárna Holešovice

Vynikající steaky v rodinné restauraci

Stejkárna Holešovice využívá nejlepší hovězí Angus, které patří mezi nejkvalitnější maso, z něhož se dělají americké steaky. Dopřejte si šťavnatý steak, chutné steakové omáčky a čerstvou zeleninu.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: travelervv

Restaurace Mlýnec

Vltava pod nohama a srdce na talíři

Restaurace Mlýnec je situovaná v romatickém prostředí Karlova mostu. Designový interiér skvěle doplňuje Vltavu proudící pod vašima nohama. Objednat si můžete lahůdky české i světové kuchyně v originálním provedení a vytvořené s citem pro detail.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: alexiss.jpg

Restaurace Na Kopci

Česká a švédská kuchyně za hubičku

Restaurace Na Kopci nabízí příjemný interiér, vynikající kuchyni a příznivé ceny – perfektní kombinace. Můžete zde ochutnat speciality švédské a české kuchyně. Poseďte v prostředí rodinného podniku, který si vybral kvalitu a chuť jako své stavební pilíře.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: tampatastings

U Modré Kachničky II

Obsluhoval jsem norského a švédského krále

Restaurace U Modré Kachničky II se specializuje na tradiční českou kuchyni, která uspokojí i náročné moderní strávníky. Místní šéfkuchař připravoval pokrmy pro norského a švédského krále a jeho dobroty v této restauraci ochutnal i Tom Cruise nebo kapela Pink Floyd. Jaká je nejlepší restaurace v Praze?

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: alexiss.jpg

George Prime Steak

Ztělesnění amerického steakhousu

Velmi elegantní podnik George Prime Steak je perfektní restaurace, specializující se na kvalitní steaky. Mimo nich můžete dostat čerstvé mořské plody, ryby i delikátní předkrmy. Nezapomeťe si objednat jedno z klasických kalifornských vín nebo americký koktejl.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: taltalshaul

La Finestra in Cucina

Italské speciality v prosklené kuchyni

La Finestra in Cucina představuje špičku italské gastronomie. Specialitou jsou delikátní masa z biofarem v Itálii, Španělsku a USA. V průběhu stolování můžete pozorovat počínání šéfkuchaře v prosklené kuchyni. Ve sklepních prostorách se nachází rozsáhlá sbírka italských vín.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: terakasalova

Restaurace Pastař

Plody moře a špičkové maso

Restaurace Pastař se nachází kousek od Národního Divadla. Můžete zde ochutnat originální recepty, které zahrnují čerstvé ryby a mořské plody, vynikající maso a svěží těstoviny. Nezapomeňte si k vynikajícímu jídlu dát nějaké prvotřídní víno.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: pyscesng

Luka Lu

Jak zkombinovat Itálii a Bosnu?

Luka Lu kombinuje to nejlepší z kontinentální kuchyně. Zastavte se ve slunné Itálii na tětsoviny, čerstvé ryby a dary moře nebo ochutnejte skvělé bosenské grilované maso. Pořádají se zde pravidelně umělecké výstavy, a proto zde mají v zásobě i dostatek kvalitního vína.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: seoungyoup

Blue Wagon

Moderní gastronomie na Vinohradech

Příjemná restaurace Blue Wagon získala za svůj život nejedno ocenění. Užijte si výtvory moderní gastronomie, připravované z kvalitních sezónních surovin. K takovému jídlu je nezbytné vynikající víno – vyberte si to nejlepší z českých, rakouských, španělských či francouzských vinařství.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: ryfarawayfromhome

Lehká hlava

Vegetariáni vítáni…

Interiér restuarace Lehká hlava je dílem měllců a jejím účelem je pocit komfortu a odlehčení vaší hlavě. Tato vegetariánská restaurace nabízí kombinace jídel z rostlinné stravy, která bude chutnat i masožroutům. Bon Apetit!

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: martinafacara

U Fleků

Poutní místo pivařů

Restaurace U Fleků patří mezi historickké pražské památky, jejíž historie sahá až do roku 1499. To nejlepší pro milovníky českého piva a tradiční české kuchyně, včetně staročeských jídel i pro ty nejmlsnějších jazýčků.

Více informací >