Surf Aréna v Praze vám zajistí zábavný odpolední program. Vyzkoušejte si surfování na excelentním simulátoru, který vám dokáže, že surf nemusíte dělat pouze v oceánu. Vzpřimte svoje tělo, nahoďte dovolenkový úsměv a užívejte si s imaginárním větrem ve vlasech. Představíme vám nabídku, akční kupóny i jak na to!

Surfařský simulátor v centru Prahy

Surfařský simulátor je něco mezi vodním sportem a společenskou zábavou. Ve speciálním bazénu je rychle poháněný proud vody, který vám zajistí skutečně autentický zážitek. Zkuste surfovat po břiše, v kleče nebo ve stoje. Nemusíte jenom surfovat, pokročilejší zvládnou triky i salta! Takže vzhůru do toho, divočáci – vlna je jenom vaše.

surf aréna
Zdroj: surfarena.cz

Bezpečně a s instruktorem

Po celou dobu surfování budete mít k dispozici školeného instruktora, který vám pomůže si zážitek skutečně naplno užít. Surf a neoprén vám bude zapůjčen, zbytek už bude na vás. V případě zájmu můžete dostat i nahrávku vašeho skutečně speciálního zážitku.

surf aréna
Zdroj: surfarena.cz

Využijte Surf Arénu pro oslavu nebo firemní akci

Surf Aréna rovněž organizuje firemní akce a oslavy. Pokud hledáte vynikající akci s netradičním zážitkem, pak se vám tady bude líbit. Mimo surfařské vlny budete mít k dispozici bar, pódium s audiovizuální technikou i uzavřenou konferenční místnost. Zapomeňte na starosti a buďte free!

surf aréna
Zdroj: surfarena.cz

Balíčky permanentky a akce

Pokud si chcete zarezervovat hodinu surfu, pak se můžete registrovat přímo v kalendáři nebo využít některý z poukazů. Poukazy mohou být na jakýkoli čas nebo pouze “mimo špičku”. Vyberte si z půl hodiny/hodiny tréninku, rodinný poukaz pro 4 osoby nebo společenský pro 12 osob. Jeden z balíčků je určen pro turisty a zahrnuje i dopravu. Ušité vám na míru!

Speciální akce na vlně

Surf Aréna pořádá speciální akce za zvýhodněné vstupné a při zvláštních příležitostech jako den matek nebo dětí. Pokud byste se chtěli podívat, jaké akce jsou v nabídce, pak navštivte jejich stránky a podívejte se!

surf aréna
Zdroj: surfarena.cz

Surf Aréna na mapě

Surf Aréna oficiální web