Apartmány Ladná jsou vstupenkou do oázy klidu a pozemského ráje. Odpoutejte se na okamžik od starostí všedního života a nechte promluvit své vnitřní Já… Apartmány Ladná jsou stvořeny k užívání hédonistických radostí života bez sebemenších výmluv – ubytování jižní Morava.

Zdroj: Instagram, Autor: apartmany.ladna

Luxusní apartmány v překrásném prostředí

Apartmány Ladná nabízejí nadstandardní interiéry i exteriéry, jejichž úkolem je dopřát vám pocit luxusu a odpočinku. Ubytování je zasazeno v Lednicko Valtickém areálu, jehož malebnost a krása je oficiálně uznána ochranou UNESCO.

Zdroj: Instagram, Autor: l0ne.river.ny

Chcete si od všeho odpočinout?

Apartmány Ladná jsou designovány až pro 5 osob a všechny mají samostatný vstup jako záruku soukromí. Součástí ubytování je plně vybavená kuchyně, samostatné sociální zařízení, LCD televizor, WIFI a krytá terasa s grilem. Skvělé ubytování jižní Morava.

Zdroj: Instagram, Autor: ronnyreitan

Proč se nenechat hýčkat, když žijeme jen jednou?

Součástí areálu je wellness, který se postará o nezapomenutelná zážitek. K dispozici budete mít venkovní vyhřívaný bazén s krytou terasou a úchvatným posezením, zasazeným přímo do konstrukce bazénu. Dále můžete využít vířivý bazén a několik houpacích sítí, které dodají atmosféru tropického ráje.

Zdroj: Instagram, Autor: apartmany.ladna

Osobní vinotéka s výjimečnými skvosty

Jižní Morava je místem, kde se rodí to nejlepší víno! Budete mít přístup do osobní vinotéky, která obsahuje nejen místní skvosty, ale i světově proslulé unikáty. Pokud během návštěvy objevíte svého nového favorita, můžete si láhev zakoupit i domů nebo jako dírek pro své blízké.

Zdroj: Instagram, Autor: apartmany.ladna

Dětem a zvířatům vstup zakázán

Protože Apartmány Ladná se specializují v relaxační turistice a fungují jako soukromá a odpočinková zóna, ubytování je garantováno osobám od 15 let. Tak je zajištěna naprostá pohoda a ničím nerušený klid.

Zdroj: Instagram, Autor: andrea_kartousova

Originálně designovaná elektrokola

Pokud chcete objevit tento krásný kus naší země, ideální možností je kolo. Přímo v zařízení si můžete zapůjčit kolo nebo elektrokolo – elektrokola byla speciálně vyráběna k tomuto účelu. Kvalitní česká výroba a takový originální design, o kterém se vám ani nesnilo!

Zdroj: Instagram, Autor: dagmar_sovova

Poptejte cenu přímo v zařízení

Bude vám garantována nejlepší cena a požadovaný servis.

  • Email: info@apartmanyladna.cz
  • Telefon: +420 773 750 795

Poptejte cenu přímo v zařízení

Zdroj: Instagram, Autor: apartmany.ladna

Apartmány Ladná

Ovčačky, Jižní Morava

 

Zámek Lednice - Jupigo

Procházka na zámku Lednice

Výlet 6,31 km, 5 míst

Foto: | Autor:Huhulenik | Licence:CC BY 3.0

Architektura Břeclav

Výlet 7,14 km, 4 místa

Foto: | Autor:Huhulenik | Licence:CC BY 3.0

Národní přírodní rezervace Lednické rybníky

Lednice, Jižní Morava

Ubytování jižní Morava