Barceló Brno Palace byl oceněn jako nejlepší městský hotel ve východní Evropě. Boutique hotel v srdci Brna získal mnoho ocenění, a my vám rádi ukážeme, co je na něm tolik speciálního! Nechte se unášet na vlnách blaha v ubytování jižní Morava! 

Chcete odpočívat v luxusním prostředí?

Barceló Brno Palace je vybaven 119 luxusními pokoji, které jsou dostupné v různých variantách. Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení, hygienické potřeby, klimatizaci, minibar a trezor. Odpočívejte zahrnuti prvotřídním luxusem! Ubytování jižní Morava.

Výjimečná restaurace ovlivněná středomořskou kuchyní

Součástí hotelu je vyhlášená Restaurace Palazzo. Kombinuje českou kuchyni se středomořskými tóny, čímž vzniká množství nevšedních chutí a kombinací. Pořádají se zde také delikátní gastroakce, zaměřené na poznávání chutí kuchyní z jiných zemí nebo ochutnání zvláštních specialit (husí nebo zvěřinové hody).

Dejte si do těla v posilovně a relaxujte v sauně

Součástí hotelu je i odpočinková zóna, která vás nechá zapomenout na starosti všedních dní. Budete mít k dispozici posilovnu s běžeckým pásem, rotopedem, veslařským simulátorem a posilovací lavicí. Pokud dáte svému tělu zabrat, pak si můžete odpočinout v sauně nebo pod hydromasážní sprchou.

Thajská masáž nebo kokosová tělová kúra

Pokud však potřebujete hluboký relax, pak není nad profesionální masáž. Hotel vám nabídne široké spektrum masáží – mnoho druhů thajských a aroma terapeutických masáží, stejně jako medové nebo zeštíhlující. V nabídce najdete i různé tělové kúry s vůní kokosu nebo horké čokolády. Jen to nejlepší v ubytování jižní Morava.

Barceló Brno Palace

Oficiální web

Foto: | Autor:Mercy | Licence:CC BY-SA 3.0

Botanická zahrada Brno

Oficiální web

Ubytování jižní Morava