Chcete mít na své dovolené všechny krásy Mikulova na dosah? Pak se podívejte na 4*Hotel Volařík! Přímo v srdci Mikulova najdete útulné pokoje, vynikající gastronomii, soukromí a krásu. Chcete vědět, na co všechno se můžete těšit? Ubytování jižní Morava. 

Hotel Volařík

2 osoby včetně snídaně od 1950 Kč

Poptejte cenu přímo v zařízení

Zdroj: Instagram, Autor: hotelvolarik

Moderně zařízené pokoje všech velikostí

Moderně zařízené pokoje disponují minibarem, vlastním sociálním zařízením, trezorem a francouzskou kosmetikou. V Hotelu Volařík určitě najdete vhodné ubytování – ať hledáte dvoulůžkový pokoj nebo apartmán pro celou rodinu, rozhodně budete spokojeni. Ubytování jižní Morava.

Zdroj: Instagram, Autor: hotelvolarik

Irish Pub O´Hara

Součástí pobytu je delikátní snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci. Dalším stravovacím zařízením je Irish Pub O´Hara, kde točí irský Guiness, O´Hara a Velvet i české klasiky. Poseďte na jedné ze dvou zahrádek a dejte si české tradiční nebo nebo irské fish and chips.

Zdroj: Instagram, Autor: hotelvolarik

Vinné sklepy přímo pod hotelem

Pokud upřednostňuje posezení někde v klidu, můžete si dát drink v lobby baru. Sklenička moravského vína nebo kvalitní káva jistě prozáří váš den. A pokud jste na víno, budete mít k dispozici Křížový sklep přímo pod hotelem nebo Sklep Volařík hned za rohem. Užijte si řízené degustace a sklepní dobroty k nakousnutí.

Zdroj: Instagram, Autor: hotelvolarik

Wellness pro radosti těla

Hotel Volařík připravuje nové křídlo hotelu, které bude zasvěceno radostem těla – luxusní wellness. Budete se moci těšit na exotické masáže, které uvolní napjaté svalstvo. Součástí areálu bude i podzemní rituální sauna a vinné lázně. V zahradě je navíc přírodní jezírko, které vás zchladí za horkých letních dnů. Tak co, už si chcete zarezervovat ubytování jižní Morava.

Zdroj: Instagram, Autor: hotelvolarik

Poptejte cenu přímo v zařízení

Bude vám garantována nejlepší cena a požadovaný servis.

Email: info@hotelvolarik.cz

Telefon: +420 777 003 692

Web: Hotel Volařík

Zdroj: Instagram, Autor: zatkovazuzana

Hotel Volařík

Mikulov, Jižní Morava

Foto: | Autor:Milan Hospodka | Licence:CC BY-SA 3.0

Svatý kopeček

Mikulov, Jižní Morava

Foto: | Autor:GeXeS | Licence:CC BY-SA 3.0

Temná zákoutí Mikulova

Výlet 4,40 km, 6 míst

Ze Svatého kopečku na Děvín

Výlet 10,78 km, 6 míst

Ubytování jižní Morava