Plánujete luxusní dovolenou? Pokud hledáte skutečně výjimečné místo s královským servisem, využijte Royal Ricc. 4* hotel se pyšní rodinnou tradicí, která sahá až do dob Rakouska-Uherska. Na co všechno se zde můžete těšit? Ubytování jižní Morava! 

Hotel Royal Ricc

2 osoby se snídaní od 2400 Kč za noc

Poptejte cenu přímo v zařízení

Zdroj: Instagram, Autor: mishel_v_o_t_

Věříme, že oceníte nejen špičkové služby hotelu, ale také jeho atraktivní polohu v samém srdci Brna, které oplývá historickými unikáty. Přeneste se v myšlenkách do dávných časů a užijte si svou dovolenou a maximum!

Zdroj: Instagram, Autor: olegbaranovskyi

Chcete si užít ničím nerušenou romantiku?

Royal Ricc je zařízen ve smyslu barokní romantiky, která vám zaručeně vezme dech! Velké postele s luxusními matracemi a baldachýny, vitrážová okna, starožitný nábytek a vlastní sociální zařízení včetně tělové kosmetiky… Jste připraveni? Špičkové ubytování jižní Morava.

Prvorepubliková restaurace a moravská vinárna

Součástí hotelu je i restaurace, která jakoby vypadla z prvorepublikového filmu. Jedinečná atmosféra je doplněna tradiční českou kuchyní, která patří mezi špičková gurmánská místa, jak dokládá řada ocenění. Součástí je i vinárna, kde je možné objednat i řízenou degustaci moravských vín.

Zdroj: Instagram, Autor: veronikafrierson

Snídaně do postele jako z pohádky

Kdo by nechtěl na dovolené trochu lenošit a potom si užít vynikající snídani ještě v teple své postele… Royal Ricc vám tuto službu bez odkladu zařídí, a navíc vám připraví snídani přesně podle vašeho přání. No není to pohádka?

Cítíte se unavení a napjatí?

Pokud vás váš obvyklý život vyčerpává, není nad to se svěřit zkušeným rukám, které vědí, jak uvolnit svalové napětí. Royal Ricc vám může zařídit thajskou masáž, díky níž se budete cítit jako znovuzrození!

Poptejte cenu přímo v Royal Ricc

Email: rezervace@royalricc.cz

Telefon: +420 542 219 262

Web: Royal Ricc

Royal Ricc

Brno, Jižní Morava

Brno – Art is here

Výlet 3,12 km, 8 míst

Foto: | Autor:Mistvan | Licence:CC BY-SA 3.0

Do zoo a na koupák

Výlet 5,53 km, 3 místa

Procházka židovským Brnem

Výlet 5,29 km, 6 míst

Ubytování jižní Morava