Apartmány Věstonická Moruše jsou situovány v městečku Dolní Věstonice, které dokazují, že naše země je obývána už od doby ledové. V duchu prastarých časů se nesou i samotné apartmány, které odkazují na romantiku z dávných dob. Překrásná kombinace starobylého a moderního umění vám zaručeně vyrazí dech. Ubytování jižní Morava! 

Zdroj: Instagram, Autor: bagrbegr

Ubytování jako z pohádky

Budova, ve které se apartmány nacházejí, je nejstarší dochovanou památkou v Dolních Věstonicích a kulturní památka. Dýchnou na vás časy starých Slovanů, jejichž umění je citlivě doplněno moderními prvky. Budete se cítit jako v nebi – ubytování jižní Morava!

Zdroj: Instagram, Autor: boulevarddeprague

Rekonstruované apartmány s nádechem dávných časů

Apartmány najdete ve zrekonstruovaných prostorách, které ovšem nepostrádají kouzlo dávných časů. Součástí apartmánů je vlastní sociální zařízení, televize, trezor, připojení WIFI a základní kosmetika. Vítejte v ráji!

Zdroj: Instagram, Autor: boulevarddeprague

Snídaně a zvýhodněné restaurace

I přestože Věstonická Moruše nedisponuje vlastní restaurací, bez problémů vám zde zajistí snídaně včetně bezlepkové nebo raw verze. V okolních restauracích mají hosté Věstonické Moruše slevy, proto se nebojte personálu zeptat na doporučení.

Zdroj: Instagram, Autor: bagrbegr

Chybí vám relax a kvalitní odpočinek?

Součástí dovolené musí být taky kvalitní odpočinek. Věstonická Venuše vám nabídne královskou masáž Amyris, která využívá prastarých léčebných technik. Dále si můžete dopřát kosmetický lifting nebo masáže různými druhy kamenů (polodrahokamy, ledové či lávové kameny). Ta nejlepší dovolená a ubytování jižní Morava.

Zdroj: Instagram, Autor: boulevarddeprague

Terapie dotekem a Kuchyně Jihu

Věstonická Moruše vám nabídne také dva zážitkové kurzy. Doteková terapie vás naučí vnímat potřeby ostatních a skrze ně léčit sebe i okolí. Kurz Kuchyně Jihu vás zase naučí základy italské a sicilské kuchyně.

Zdroj: Instagram, Autor: amazingplacescz

Poptejte cenu přímo v zařízení

Bude vám garantována nejlepší cena a požadovaný servis.

Email: vmoruse@gmail.com

Telefon: +420 723 005 556

Poptejte cenu přímo v zařízení

Zdroj: Instagram, Autor: boulevarddeprague

Věstonická Moruše

Dolní Věstonice, Jižní Morava

Foto: | Autor:Honzak83 | Licence:CC BY-SA 3.0

Od Venuše za Děvičkami

Výlet 2,41 km, 2 místa

Foto: | Autor:Huhulenik | Licence:CC BY 3.0

Projížďka kolem Vodního díla Nové mlýny

Výlet 36,46 km, 5 míst

Foto: | Autor:Zp at Czech Wikipedia | Licence:CC-BY-SA-3.0

Kočičí skála na mapě

Klentnice, Jižní Morava

Ubytování jižní Morava