Kariéra

Specialista na Facebook

~|icon_like~|elegant-themes~|outline

OVĚŘENÁ
ŘEŠENÍ

~|icon_lightbulb_alt~|elegant-themes~|outline

EXPERTNÍ
KNOW HOW

~|icon_easel~|elegant-themes~|outline

20 LET
NA TRHU

Pojďte s námi uspět

Specializujeme se výhradně na Facebook reklamu pro cestovní ruch.

Pro naše klienty tvoříme pečlivě promyšlené strategie a přinášíme jim ověřená řešení, která fungují.

Rádi bychom naše služby nabídli i dalším klientům, které již z nedostatku kapacit musíme odmítat.

Hledáme parťáky, kteří také propadli kouzlu marketingu na Facebooku!

Rádi vám dáme příležitost!

Již 20 let přinášíme velkým, menším i korporátním klientům nové zákazníky.

Ověřené postupy, znalosti a zkušenosti teď vkládáme do Jupigo tak, aby na úroveň těch úspěšných mohl dosáhnout každý.

Chcete si sami plánovat, kdy a kde budete pracovat?

  • svůj pracovní den si jednoduše přizpůsobíte svému životního stylu
  • rozvrhněte si den podle svých potřeb a pracujte tolik, kolik chcete
  • využijte při práci pohodlí svého domova nebo naší moderní kanceláře v Brně
  • pracujte klidně z opačného konce světa, pokud máte notebook a rychlé připojení
  • nebuďte otrokem pracovní rutiny “od nevidím do nevidím”, buďte páni svého času

Co budete dělat?

  • tvorba poutavých facebookových textů
  • tvorba efektivní facebookové reklamy
  • optimalizace reklamních kampaní a snižování nákladů
  • reportování výsledků své práce
  • nepřetržité vzdělávání se v oblasti marketingových i facebookových strategií

Co očekáváme?

  • předešlou zkušenost s tvorbou facebookových kampaní
  • pokud nemáte zkušenost, ale máte zápal pro věc a kreativní myšlení, nebojte se zkusit štěstí
  • znalost angličtiny výhodou

Co nabízíme?

  • 25 – 40 000 Kč/měsíc, dle výsledků
  • férový přístup a ohodnocení vašich schopností
  • práce z domu, z kanceláře v Brně nebo třeba z Austrálie
  • jedinečnou možnost být svým vlastním pánem a organizovat si práci dle osobních možností
  • týmovou podporu při řešení problémů (ale i bez nich)
  • možnost získat zkušenosti a rozvinout osobní potenciál

Zaujala vás naše nabídka?

Napište nám na: info@jupigo.com