Jupigo.com

Ahoj, jmenuji se Jupigo a jsem tady pro všechny lidi, kteří rádi objevují a cestují.

Každý den nabízím nové inspirace po celém světě

Díky mně je objevování nových míst snadné a zábavné. Prozkoumej, co je zajímavé a vzrušující - stačí jen kliknout do interaktivní mapy zážitků a najdeš nádherná místa, aktivity, atrakce, zábavu i výletní trasy v Evropě. Po celém světě vyhledám ubytování, které si můžeš jednoduše zarezervovat. Umožním ti poskládat unikátní zážitky na míru i z tvých vlastních cílů, které si jedním klikem přidáš do své trasy.

Své zážitky z cest budeš mít u mě vždy na dosah ruky

Střežím tvé zážitky z cest, které máš u mě uložené na jednom místě s fotkami, trasou i poznámkami jako oko v hlavě. A proto si svůj dnešní příběh budeš moci oživit a prožít znovu i za 10 let.

Jsem jedno místo a mnoho možností

Jsem tvou mapou na cestách, turistickým průvodcem, inspirací, místem pro rezervaci ubytování, atlasem výletních tras, nástrojem pro tvorbu unikátních zážitků na míru i místem pro ukládání tvých dobrodružství z cest. Jsem pomocník pro snadné cestování.

Chci tě příjemně překvapovat....

Neustále hledám nové možnosti jak tě příjemně překvapovat, a proto nepřetržitě pokračuji v doplňování databáze, popisu míst i v dalším vývoji. Již brzy se budeš moci u mě podělit s ostatními o svůj svět, tajemná zákoutí, nejkrásnější místa, nejlepší objevy i o autentické trasy ze svých výletů a dovolených, které nejsou v průvodcích.

Jak to funguje?

Na internetu je dnes mnoho informací na několika místech, proto příprava a kombinace aktivit pro volný čas lidem zabere spoustu hodin i energie. Jupigo.com každý den přináší nové inspirace a umožňuje lidem za pár minut na jednom místě vytvářet unikátní zážitky z téměř neomezených kombinací jednotlivých kategorií a nabízí i sestavené výletní trasy, které si lidé mohou jednoduše převzít do svého itineráře.

Jak to děláme?

Vybíráme a třídíme jednotlivé turistické cíle, fotografie, popisy k místům z velkého množství dostupných a volných zdrojů na internetu. 90 000 turistických cílů, aktivity i přes 1 000 výletních tras v Evropě doplňovali do databáze naši zaměstnanci, brigádníci i dobrovolníci ručně. Díky všem báječným parťákům si už dnes lidé mohou na Jupigo bezplatně vybrat sestavené trasy výletů nebo poskládat unikátní cesty za skutečným dobrodružstvím.


"Pokaždé, když jsme chtěli někam cestovat, nám příprava s tím, co chceme vidět a zažít, vzala hodně času i energie. A když už jsme pak ve vybraném cíli byli, potřebovali jsme se tam okamžitě orientovat a poté zdokumentované zážitky přehledně ukládat na jedno místo. Proto jsme dostali nápad, že sami vytvoříme pomocníka pro snadné cestování i ukládání zažitků z cest. Hned na začátku jsme si stanovili vysoké cíle, že nebudeme jen obyčejným cestovatelským portálem, ale že uděláme otevřený cestovatelský projekt. Jednoduše takový jeden svět zážitků, který spojuje všechny a pomůže udělat radost z cestování každému i lidem, kteří vyžadují bezbariérové trasy a přístupy. Poté jsme začali do Jupiga vkládat to nejlepší, tak aby milovníci cestování, regiony, jejich obyvatelé i provozovatelé služeb v cestovním ruchu mohli ostatním pomoci poznat nepoznané a aby se i místní mohli s ostatními podělit o svůj svět."

Tomáš Beňo spoluzakladatel Jupigo.com

Velký dík

Je velmi důležité se zmínit, že náš úkol nebyl vůbec lehký. A byl by ještě mnohem těžší, nebýt lidí a partnerů, kteří se do projektu zapojili a dodnes nám pomáhají plnit si náš velký sen.

Děkujeme za podporu České asociaci paraplegiků, zástupcům Vozejkmapu, Asociaci turistických průvodců v ČR i SR, zástupcům z Ligy vozíčkářů, lidem z Mikroregionu Kahan, Taťáně Němcové a Radkovi Němcovi za pomoc s přípravou marketingové strategie, poradci Pavlu Pichlerovi z Travelbakers za rady ohledně destinačního marketingu, filmovému studiu Propagfilm a cestovateli Mirovi Haluzovi i Adélce Pristášové Haluzové za výrobu a dabing videa poselství Jupigo.

Děkujeme Veletrhům Brno za podporu na GO a Regiontour, Inchebě Bratislava za podporu na ITF Slovakiatour, Inchebě Praha za podporu na Holiday World i partnerovi PVA EXPO Praha za možnost zviditelnit Jupigo na veletrhu For Travel a také dalším 21 skvělým partnerům za hodnotné a atraktivní ceny poskytnuté do soutěže JUPIGOTOUR 2017, která probíhala právě v průběhu prezentace Jupiga na 4 veletrzích cestovního ruchu v Čechách i na Slovensku.

Velký dík právem patří i všem brigádníkům, zaměstnancům a dobrovolníkům, kteří vybírali a ručně do databáze doplňovali turistické cíle, aktivity i výletní trasy v Evropě. Díky Báře Procházkové, Ivovi Hubrovi, Kubovi Dočekalovi, Markovi Vybíralovi, Martině Málkové, Hance Matějové, Slávce Podmolové, Gabči Holpuchové, Tomovi Pospíšilovi, Radce Martinkové, Davidovi Řehákovi, Kláře Vyroubalové, Katce Králikové a Nikolai Pleshkovi.

Všichni jsme jeden svět

Jupigo pochází z dílny brněnské rodinné společnosti a má zastoupení i na Slovensku v Bratislavě. Tady je pár lidí, kteří se podíleli na vývoji Jupigo.  • Anna Beňová

  • Tomáš Beňo

  • Martin Beňo

  • Andrea Beňová

  • Roman Beňo

  • Pavel Pichler

  • Daniel Vančo

  • Pavol Líška