Úchvatné wellness a ubytování v Penzion Longus Kyjov

Penzion Longus | Kyjov, ČR

Vybavené apartmány s výhledem na srdce Kyjova

Prvorepubliková kavárna s domácími zákusky

Wellness zóna s bublinkovou vířivkou a saunou

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Prostorné apartmány, bohatá snídaně, vynikající domácí zákusky, limonády i kvalitní káva v prvorepublikové kavárně. Rádi vám doporučíme Penzion Longus Kyjov- tady se o vás budou starat jako o své vlastní. 

Úchvatné ubytování přímo v srdci Kyjova, kde život plyne prostě sladce

Penzion Longus vám zajistí perfektní servis a dodá dokonce i sladkou třešničku pohody a zábavy. Klid a relax, wellness a dobré jídlo i mnoho dalšího. Co všechno vám tady nabídnou a co můžete očekávat?

Komplexně vybavené apartmány s vyhlídkou na náměstí

Můžete si vybrat z 11 plně vybavených apartmánů, které jsou opravdu prostorné. Budete mít k dispozici plně vybavenou kuchyni, vlastní sociální zařízení, televizi, WIFI, klimatizaci a trezor. Navíc ten výhled, který se vám hned tak neokouká. Centrum Kyjova jako na dlani.

Penzion Longus Kyjov | Prvorepubliková kavárna s domácími zákusky

V penzionu Longus dostanete bohatou snídani. Navštivte hotelovou kavárnu, která servíruje vynikající domácí zákusky a dorty, kvalitní kávu, domácí limonády a osvěžující koktejly. Pokud budete mít hlad, hned naproti je Pizzerie U Martina, kde si můžete dát vynikající jídlo za dobré ceny. Dobrou chuť!

Penzion Longus Kyjov | Wellness pro dobrou náladu

Součástí penzionu je také wellness, kde si můžete dobít baterky a příjemně si odpočinout. Využijte bublinkovou koupel ve vířivce nebo si na chvilku skočte do sauny. Budete se cítit mnohem lépe a budete mít dost energie prožít dovolenou s úsměvem.

Masarykovo náměstí 44/1, Kyjov, 69701 

WIFI

Parkování u objektu

Stravování