Dovolená ve znamení starých časů, kde se snoubí starobylé umění s moderními prvky

Věstonická Moruše | Dolní Věstonice, ČR

Rekonstruované apartmány v duchu starých časů

Kvalitní odpočinek prostřednictvím masáží a kosmetiky

Zážitkové kurzy Terapie Dotekem a Kuchyně Jihu

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

V duchu prastarých časů se nesou samotné apartmány, které odkazují na romantiku z dávných dob. Překrásná kombinace starobylého a moderního umění vám zaručeně vyrazí dech. 

Ubytování jako z pohádky

Budova, ve které se apartmány nacházejí, je nejstarší dochovanou památkou v Dolních Věstonicích a kulturní památka. Dýchnou na vás časy starých Slovanů, jejichž umění je citlivě doplněno moderními prvky. Budete se cítit jako v nebi!

Rekonstruované apartmány s nádechem dávných časů

Apartmány najdete ve zrekonstruovaných prostorách, které ovšem nepostrádají kouzlo dávných časů. Součástí apartmánů je vlastní sociální zařízení, televize, trezor, připojení WIFI a základní kosmetika. Vítejte v ráji!

Snídaně a zvýhodněné restaurace

I přestože Věstonická Moruše nedisponuje vlastní restaurací, bez problémů vám zde zajistí snídaně včetně bezlepkové nebo raw verze. V okolních restauracích mají hosté Věstonické Moruše slevy, proto se nebojte personálu zeptat na doporučení.

Chybí vám relax a kvalitní odpočinek?

Součástí dovolené musí být taky kvalitní odpočinek. Věstonická Venuše vám nabídne královskou masáž Amyris, která využívá prastarých léčebných technik. Dále si můžete dopřát kosmetický lifting nebo masáže různými druhy kamenů (polodrahokamy, ledové či lávové kameny).

Terapie dotekem a Kuchyně Jihu

Věstonická Moruše vám nabídne také dva zážitkové kurzy. Doteková terapie vás naučí vnímat potřeby ostatních a skrze ně léčit sebe i okolí. Kurz Kuchyně Jihu vás zase naučí základy italské a sicilské kuchyně.

WIFI

Parkování u objektu

Stravování