Noc na zámku Vígľaš, která vám splní i ty nejtajnější sny 

Zámek Víglaš

O zařízení 

Zámek Vígľaš je zrekonstruovaný zámek ze 14. století poblíž Zvolena, kde můžete zažít dovolenou snů. Byl z něj vytvořen 4* hotel, kde se o vás skutečně perfektně postarají. Užijte si luxusní ubytování, nádherné prostředí a všudypřítomné historické dědictví.

Do termálů, na turistiku nebo za kulturou

Až se budete chtít porozhlédnout po okolí, máme pro vás několik tipů! Projeďte se historickým vlakem po Víglaši, navštivte Muzeum Jana Kulicha nebo se podívejte do kamenolomu pod Ježovou. Dále nevynechejte Lunterův ranč, skály Kalamárka nebo koupele v obci Sliač. A navíc můžete navštívit Zvolenský zámek, Kostel sv. Martina v Čeríně nebo Melichovu skálu, ze které vám budou oči přecházet. A můžete vyrazit! 

jeseníky

Staňte se na okamžik zámeckými hosty

Ubytování, které vám splní i ty nejtajnější sny. Restaurace, na jejíž vybrané delikatesy budete ještě dlouho vzpomínat. Pokud chcete to nejlepší, tady to dostanete! Luxusní dovolená na Slovensku. Apartmány či pokoje na zámku mají speciální design, který umocní zážitek z noci strávené na zámku. V pokoji na vás bude čekat láhev Prosseca, kávový set a čerstvé ovoce. Mimo klasických pokojů a apartmánů si můžete vyzkoušet kastelánovo bydlení nebo speciální Drákulovo apartmá s vlastním podzemím. Pokud sníte o pohádkové svatbě, pak jste našli to pravé místo. Řekněte si své Ano v kapli sv. Michaela, ve Velkém rytířském sále nebo na nádvoří. Budete mít vše pod jednou střechou – novomanželské apartmá, svatební hostinu i focení, pro které si můžete vybrat jakoukoli část zámku.

Chata Brněnka

Wellness na zámeckém podlaží

Zámek Vígľaš má dvě restaurace, kdy jedna slouží k obvyklému stolování a nabízí i skutečné delikatesy. Druhá restaurace je vhodná pro svatby či plesy. Dále můžete navštívit doutníkový klub, který nabízí skutečné skvosty jak z oblasti koňaků, tak i kubánského potěšení. Teď už zbývá jen podzemí – vinný sklep nabízí soukromou atmosféru a výběr skutečně kvalitního vína. Wellness královny Barbary nabízí plavecký bazén s protiproudem, vířivku, infrasaunu a finskou saunu, relaxační zónu a masáže. Široká nabídka masáží a zábalů pomůže vašemu tělu s jakýmikoli obtížemi. Místní specialisté vám rádi pomohou s výběrem vhodné procedury.

~|icon_like_alt~|elegant-themes~|solid

Zámecké apartmány se svou vlastní historií

~|icon_like_alt~|elegant-themes~|solid

Super restaurace, doutníkový klub a vinný sklep

~|icon_like_alt~|elegant-themes~|solid

Luxusní wellness královny Barbary na zámeckém podlaží

Hradec nad Moravicí

Také by vás mohlo zajímat