Noc na zámku Vígľaš, která
vám splní i ty nejtajnější sny 

Zámek Víglaš | Víglaš, SR

Zámecké apartmány se svou vlastní historií

Super restaurace, doutníkový klub a vinný sklep

Luxusní wellness královny Barbary na zámeckém podlaží

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Zámek Vígľaš je zrekonstruovaný zámek ze 14. století poblíž Zvolena, kde můžete zažít dovolenou snů. Byl z něj vytvořen 4* hotel, kde se o vás skutečně perfektně postarají. Užijte si luxusní ubytování, nádherné prostředí a všudypřítomné historické dědictví

Staňte se na okamžik zámeckými hosty

Ubytování, které vám splní i ty nejtajnější sny. Restaurace, na jejíž vybrané delikatesy budete ještě dlouho vzpomínat. Pokud chcete to nejlepší, tady to dostanete! Luxusní dovolená na Slovensku.

Zámecké apartmány se svou vlastní historií

Apartmány či pokoje na zámku mají speciální design, který umocní zážitek z noci strávené na zámku. V pokoji na vás bude čekat láhev Prosseca, kávový set a čerstvé ovoce. Mimo klasických pokojů a apartmánů si můžete vyzkoušet kastelánovo bydlení nebo speciální Drákulovo apartmá s vlastním podzemím.

Restaurace, doutníkový klub a vinný sklep

Zámek Vígľaš má dvě restaurace, kdy jedna slouží k obvyklému stolování a nabízí i skutečné delikatesy. Druhá restaurace je vhodná pro svatby či plesy. Dále můžete navštívit doutníkový klub, který nabízí skutečné skvosty jak z oblasti koňaků, tak i kubánského potěšení. Teď už zbývá jen podzemí – vinný sklep nabízí soukromou atmosféru a výběr skutečně kvalitního vína.

Wellness na zámeckém podlaží

Wellness královny Barbary nabízí plavecký bazén s protiproudem, vířivku, infrasaunu a finskou saunu, relaxační zónu a masáže. Široká nabídka masáží a zábalů pomůže vašemu tělu s jakýmikoli obtížemi. Místní specialisté vám rádi pomohou s výběrem vhodné procedury.

Svatba pro skutečnou princeznu

Pokud sníte o pohádkové svatbě, pak jste našli to pravé místo. Řekněte si své Ano v kapli sv. Michaela, ve Velkém rytířském sále nebo na nádvoří. Budete mít vše pod jednou střechou – novomanželské apartmá, svatební hostinu i focení, pro které si můžete vybrat jakoukoli část zámku.

Vígľaš č. 602,Vígľaš, 962 02, Slovakia
reservations@grandviglas.com

WIFI

Parkování u objektu

Stravování