HTK Třebíč

Božská relaxace v UNESCO Třebíči s neomezeným wellness i snídaní

O zařízení

Penzion HTK Třebíč vám ukáže krásy tohoto UNESCO nabitého města, ale nezapomene pečovat ani o vaše tělo… Milovníci wellness si zde skutečně přijdou na své, pro aktivisty je v penzionu i tělocvična a všichni zastánci turistiky jistě ocení výlety po nádherné Vysočině.

HTK Třebíč. Janáčkovo stromořadí 156, Třebíč, 674 01

Akční nabídka

POBYT SE SNÍDANÍ | 2 osoby
3 až 6 dní (2 až 5 nocí)
SEZÓNA
1.4.2020 –  31.12.2020

2 dny  3 180 Kč  – 15 %2 700 Kč

3 dny  6 180 Kč  – 15 %5 250 Kč

 4 dny  9 000 Kč  – 15 %7 650 Kč

5 dní  11 470 Kč – 15 %9 750 Kč

6 dní 13 830 Kč  – 15 %11 750 Kč

💠  Pobyt za zvýhodněnou cenu – 15 %

💠  Neomezený vstup do wellness – finská a parní sauna, vířivka a ochlazující jímka

💠  Vstup do fitness, kde si můžete protáhnout svaly a dát si pořádně do těla

💠  Láhev vína na přivítanou

Všichni milovníci UNESCO míří na Vysočinu

Vydejte se na Vysočinu, která je místem proslulým jak významnými památkami, tak čistou přírodou. Milovníci turistiky a cyklistiky na tyto místa nedají dopustit. Ideální základnou pro zkoumání okolí jsou studia penzionu HTK Třebíč, který se nachází jen 10 minut chůze od nádherného historického centra. Budete co by kamenem dohodil od baziliky sv. Prokopa, židovské čtvrti i břehů Jihlavy. Na výletníky čeká i bombastická Dalešická přehrada nebo Outdoor Resort Březová, na který jen tak nezapomenete.

Třebíč

Aktivní odpočinek v penzionu se vším, o čem sníte

Pokud jste na dovolené rádi aktivní, ale nedáte dopustit ani na relax a odpočinek, tady je to pravé místo. V penzionu na vás bude čekat studio s vlastním sociálním zázemím, televizí a jídelním koutem. Ve volných chvílích si můžete užít luxusní wellness, dát si do těla v posilovně, zkoumat krásy města nebo se projít krásnou přírodou na Vysočině.

Historie, relax i zážitky v jednom balíčku

Dovolená na tomhle místě vás skutečně ohromí… A to se vším všudy! Užijte si velkolepé nádhery města, relaxujte ve skvěle zařízeném wellness a oddejte se aktivnímu odppočinku.

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

 

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com