Bukovanský mlýn detail

Romantika pro dva v zážitkovém areálu vodního mlýna v lánech jižní Moravy

O zařízení

Bukovanský mlýn je zážitkový areál nabitý tím nejlepším, co může jižní Morava nabídnout. Pokud cestujete s dětmi, budou u vytržení z mini Zoo a spousty zajímavých aktivit, zamilované páry si zase užijí rozhlednu a vinný sklípek.

Bukovanský mlýn, Bukovany 70, 696 31

Akční nabídka

POBYT SE SNÍDANÍ | 2 osoby
3 dny (2 noci)
SEZÓNA
1.4.2020 – 31.12.2020

💠  Ubytování pro dvě osoby se snídaní ve stylově zařízených pokojích

💠  Kredit na večeři 250 Kč/osoba

💠  1 hodina luxusního wellness v Kyjově

💠  Prohlídka větrného mlýna s výkladem

💠  Infobalíček a slevový poukaz na nákup

💠  Ovoce a láhev vína na pokoji na přivítanou

ZJISTIT DOSTUPNOST

Místo, které obdivuje celý svět, jen tak někde nenajdete

Až vyčerpáte všechny zážitky na Bukovanském mlýně, porozhlédněte se i po okolí! Zaplavte si v biotopu Bohuslavice nebo navštivte královské město Kyjov a projděte se po malebném náměstí, obdivujte překrásnou radnici nebo zajděte do muzea. Pokud tíhnete k přírodě, je tady přírodní rezervace Žďánický les nebo Chřiby, které ve svých lesích schovávají historické skvosty jako Cimburk nebo Koryčanská kaple. A nesmíte vynechat ani kouzelný zámek Milotice a vyprávění zámecké paní.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Tradiční atmosféra a tolik zážitků, že je můžete přehazovat vidlemi

V Bukovanském mlýně se nezastavíte ani na chviličku! Můžete si zajezdit na koních čii povozit děti na jízdárně, vyzkoušet rekreační lukostřelbu, slunit se u venkovního bazénu nebo si zahrát minigolf. Malé děti ocení dětské hřiště nebo mlynářskou masážní stezku, ty větší zase víceúčelové hřiště, petanque nebo stolní tenis. A bonusem je mini zoo zdarma, kde si můžete pohladit koníky a poníky, oslíky, ovečky, kozičky nebo králíčky. Mlsné jazýčky ocení Mlynářskou tradiční restauraci a znalci vína zase vinný sklípek.

Prožijte pohádkovou dovolenou v tradičním stavení

Bukovanský mlýn vám okamžitě učaruje! Užívejte si tradiční atmosféru, staroslováckou kuchyni, kopici zážitků a zvířátek. Takové místo jen tak někde nenajdete!

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

 

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com