Koupání uprostřed přírody, kde se vykoupete zadarmo i tipy na koupaliště jižní Morava

V tipu koupaliště jižní Morava najdete aquapark, biotop, koupaliště i unikátní místa uprostřed přírody, kde se vykoupete zadarmo. Vyberte si svého favorita a užijte si vodní radovánky v Moravském Toskánsku.

Aquapark na horké letní dny

Aquapark Uhřice, Jižní Morava

Pokud je vám už takové horko, že se vám potí i palce na nohou, vyzkoušejte venkovní aquapark Uhřice. Mimo klasického bazénu a atrakcí pro děti si můžete užít i na skluzavkách, toboganu a masážních lůžkách. A pokud jdete s celou partou, můžete využít i hřiště pro volejbal. Vzhůru na tobogán.

Koupaliště jižní Morava | Zarybařit i vykoupat

Vodní nádrž Hliník, Ratíškovice, Jižní Morava

Vodní nádrž Hliník sloužila k těžení jílu. Mimoto je ale rybářským revírem, jehož hlavní lovnou rybou je kapr či amur. Takže pokud chcete strávit příjemný den, není nic lepšího než nahodit a pěkně posedět u vody. Tato nádrž je ale hojne využívána i plavci, takže se můžete po horkém dni bez problémů osvěžit.

V Lužicích mají rybníků hned několik

Lužice, Jižní Morava

V Lužicích mají rybníků hned několik! Některé slouží k chovu a rybaření a některé k oblíbeným reakreačním aktivitám. Za pozornost stojí i areál U Cihelny, který poskytuje zázemí “Lužickému létu” a také volnočasový prostor širokému okolí.

Koupaliště jižní Morava | Šutrák s písečnou pláží

Rybník Šutrák, Rakvice, Jižní Morava

V obci Rakvice objevíte bývalou štěrkovnu, kerá nyní slouží jako příjemný rybníček pro osvěžující koupání nebo chytání ryb. Kdysi na tomto místě bývalo dokonce fotbalové hřiště. Nedaleko najdete penzion, kde můžete občerstvit, sportovní i dětské hřiště. Prostě zábava pro celou rodinu.

Koupaliště jižní Morava | Zchlaďte se na koupáku v Kyjově

Městské koupaliště, Kyjov, Jižní Morava

Pokud trávíte léto v Kyjově, tak se nezapomeňte skočit schladit na koupaliště. Najdete tu velký bazén se skokanskými můstky, mělký pro neplavce a dětské brouzdaliště. Samozřejmostí jsou záchody a bufety s něčím dobrým k snědku. Na koupáku je přes léto nejlépe.

Biotop hned za rohem

Biotop, Bohuslavice, Jižní Morava

Jestli neholdujete chlorované vodě, pak navštivte biotop v Bohuslavicích. Můžete se vykoupat v přírodní vodě, která má přírodní filtrační systém. Vydovádějte se se na skluzavce, zahrajte si ping pong nebo závěsné kuželky.

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku.Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

Kam s dětmi k vodě jižní Morava

Více tipů, kam s dětmi k vodě

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com