Muzeum fantastických iluzí

Vítejte v nejzábavnějším muzeu v Praze, kde se otevírá fascinující svět optických klamů a iluzí. Toto místo nabízí perfektní zábavu pro všechny věkové kategorie s více než 150 interaktivními exponáty.

Staňte se součástí expozice plné úžasných optických klamů a trikových obrazů a zažijte jedinečný zážitek. Nezapomeňte si před návštěvou zkontrolovat, zda máte dostatečně nabitý fotoaparát a volné místo v paměti pro pořízení nevídaných a zábavných fotek a videí.

Muzeum fantastických iluzí

Muzeum fantastických iluzí je úžasným místem pro všechny věkové kategorie, nabízejícím originální zážitek, který nenajdete nikde jinde v České republice.

Po návštěvě výstavy si můžete vychutnat atmosféru slavné kavárny a cukrárny Myšák z roku 1922, která sousedí s muzeem a hostila v minulosti prominentní osobnosti jako Ema Destinová, Oldřich Nový a prezident Tomáš G. Masaryk. Muzeum se nachází v centru Prahy na adrese Vodičkova ulice 31, v 1. patře Galerie Myšák, a je snadno dostupné metrem A, B a tramvajemi, s tramvajovou zastávkou v bezprostřední blízkosti.

Další informace

Zažijte neuvěřitelné optické iluze a magické zážitky, které vás promění a pobaví. Uvízněte v kouzelné židli či místnosti, proměňte se v trpaslíka či obra, nechte se vystřelit z děla, levitujte ve vzduchu. Zažijte dobrodružství s alchymistou Edwardem Kelleym, zkuste vstoupit do středověké laboratoře, a nechte se unést dinosaurem do jeho hnízda.

Překvapí vás Charlie Chaplin nebo Albert Einstein a uvidíte úsměv Mony Lisy jako nikdy předtím. Projděte se po stropě, proměňte se v primabalerínu, objevte svůj skutečný obraz v zrcadle a prožijte mnoho dalších fascinujících zážitků. Tato expozice vám přinese ponoření do světa optických iluzí a odhalí zajímavá tajemství minulosti.

Muzeum fantastických iluzí

Po návštěvě výstavy si můžete vychutnat atmosféru slavné kavárny a cukrárny Myšák z roku 1922, která sousedí s muzeem. Tato cukrárna se může pochlubit prestižní klientelou, včetně operní pěvkyně Emy Destinové, herce Oldřicha Nového a prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka.

Zažijte nevšední zážitky v muzeu, kde se proměníte v různé postavy a situace. Udělejte si fotku jako součást obří chobotnice či jako trosečník z Titanicu. Vyzkoušejte kouzelné židle a místnosti, které vás promění v různé postavy, nechte se vystřelit z děla či levitovat ve vzduchu. Zažijte překvapivé scény, jako je ocitnutí hlavy na stole nebo setkání s King Kongem. Překvapí vás i setkání s historickými postavami, jako je alchymista Edward Kelley, a dozvíte se tajemství optických iluzí.

Vstupné

Vstupní poplatek Cena (Kč) Podmínky
Dospělý 299
Dítě do 1 metru Zdarma Jeden dospělý = 1 dítě zdarma
Dítě do 15 let 179
Student do 26 let 229
Senior nad 65 let 229
Rodina (1 dospělý + max. 2 děti do 15 let) 599
Rodina (2 dospělí + max. 2 děti do 15 let nebo 1 dospělý + max. 3 děti do 15 let) 699
Rodina (2 dospělí + max. 3 děti do 15 let) 799
Školní skupina (20 a více dětí do 15 let) 129 Pedagogický dozor zdarma na každých započatých 10 dětí
Děti do 15 let pouze s doprovodem dospělé osoby

Kontakty

Kontaktní informace
Telefon: +420 730 171 451
Email 1: [email protected]
Email 2: [email protected]
Webová stránka: www.muzeumfantastickychiluzi.cz
GPS souřadnice: 50,081190 14,424624

Mapa

Jak se do muzea iluzí dostanete

Muzeum se nachází v Praze a je dobře dostupné pomocí metra A, B a tramvají. Tramvajová zastávka Vodičkova je v těsné blízkosti muzea.

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com