Villa Liduška v Bechyni nabízí ubytování i výlety v okolí

O zařízení

Villa Liduška v jihočeské Bechyni s obrovskou zahradou je místo, kde se děti skutečně vyřádí a vy si vychutnáte klid a krásu okolí. Užijte si fantastický pobyt nabitý novými zkušenostmi a láhev vína jako malou pozornost. Ochotná majitelka, která vám vyjde vstříc, je už jen symbolickou třešničkou na dortu.

Villa Liduška, Křižíkova vilová čtvrť 538, Bechyně, 391 65

Akční nabídka

POBYT | 2 osoby
2 až 5 dní (1 až 4 noci)
SEZÓNA
1.4.2020 – 20.12.2020

2 dny (1 noc)   1 309 Kč  1 114 Kč

3 dny (2 noci)  2 380 Kč   2 023 Kč

4 dny (3 noci)  3 570 Kč   3 035 Kč

5 dní (4 noci)   4 760 Kč   4 046 Kč

💠  Láhev vína na přivítanou přímo na pokoji

ZJISTIT DOSTUPNOST

Jihočeská Bechyně a krásy, které prostě musíte vidět

Villu Lidušku si okamžitě zamilujete nejen pro její komfort, ale také díky atraktivní poloze v jihočeské Bechyni. Milovníci přírody ocení půvabné okolí řeky Lužnice, romantickou Židovu strouhu, Duhový most nebo možnost vyšplhat ferratu v Zářečí u Bechyně. Pokud jste spíš na historii a architekturu, mrkněte na zámek s výjevy ze života Petra Voka, Městské muzeum, Galerii Záliv, Klášter františkánů nebo obdivujte městské středověké opevnění. A pokud hledáte opravdu něco extra, Bechyně je místem proslaveným lázeňstvím a keramikou.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Načerpejte energii v parádní vile se kouzelnou zahradou

Prožijte super dovolenou v secesní vile, kde si budete moci odpočinout a načerpat novou energii. Jde o ideální lokalitu i pro rodiny s dětmi, které mohou objevovat přírodní i historické krásy okolí. Klidně ze sedla horského kola, pokud si troufnete.

Dovolená pro rodiny s dětmi i zamilované páry

Villa Liduška je místo, které si okamžitě zamilujete! Ať už plánujete rodinnoou dovolenou nebo víkend pro dva, Bechyně a jižní Čechy vás zaručeně nezklamou. Parádní vila, rozlehlá zahrada a tolik zážitků, kolik unesete!

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com