RESTAURACE Karlovy Vary – TOP nejlepší restaurace Karlovy Vary s delikátní chuti na talíři

Ptáte se, jaké jsou nejlepší restaurace Karlovy Vary? Následující restaurace představují tipy, které dominují v uživatelských hodnoceních. Pojďme se podívat na místní lokály a uvidíme, kde mají nejlepší jídlo!

Nejlepší restaurace Karlovy Vary – Gurmánské zážitky

Le Marché

Jídlo, které je radost ochutnat i pohledět

Le Marché patří mezi nejlepší restaurace v Karlových Varech. Máte možnost ochutnat to nejlepší ze světové kuchyně a udělat ze své večeře skutečný zážitek. Luxusní prostředí a jídlo, které je radost ochutnat i pohledět.

Více informací >

Ventura Pub

Vynikající jídlo za dobré ceny

Ventura Pub prezentuje vynikající jídlo ve štedrých porcích, které je zosobněním kreativity. Ať už preferujete steaky, pizzu, perfektní rizzoto nebo těstoviny, tady si vyberete a nebudete si ani muset vzít hypotéku.

Více informací >

Smíchovský pavilon

To nejlepší na krásně aranžovaném talíři

Dalším oblíbeným místem je Smíchovský pavilon, jehož interiér má příjemné a čisté linie. Můžete se těšit na vynikající mezinárodní kuchyni, kvalitní vína, smíchovské pivo nebo vynikající kávu. Vyzkoušejte nejlepší restaurace Karlovy Vary.

Více informací >

Restaurace Sklípek

Česká klasika k nakousnutí

Pokud máte rádi českou klasiku, pak ve Varech navštivte restauraci Sklípek. Špičkoví kuchaři dokážou vykouzlit z receptů našich babiček skutečně kulinářské dílo. Příjemný interiér je krásnou kulisou pro běžný oběd či večeři s přátel.

Více informací >

Tapas Bar

Španělská oáza v Karlových Varech

Restaurace Tapas Bar vám nabídne známé i neznámé delikatesy španělské kuchyně. Příjemná a moderní atmosféra umocní vynikající zážitek skvělého jídla, který byste měli podtrhnout nějakým dobrým vínem.

Více informací >

Staroslovanská Kuchyně

Originální a jedinečná kuchyně našich předků

Staroslovanská kuchyně je situována v historické části Karlových Varů a vychází z tradičních receptů – křepelka, bažant, zvěřina nebo losos. K přípravě pokrmů slouží pece na dubové dřevo. Ochutnáte rovněž domácí pečivo z rozemletého ječmene, které nikde jinde nenajdete.

Více informací >

Charleston

V režii české a anglické gastronomie

Originální recepty české a anglické gastronomie na vás čekají v Charlestonu. Můžete se těšit na vynikající steaky, tradiční roastbeef, zvěřinu nebo čerstvé ryby. Delikátní jídlo, s nímž budete určitě na výsost spokojeni – právě proto patří Charlestoon mezi nejlepší restaurace Karlovy Vary.

Více informací >

Ristorante Pizzeria Palermo

Pravá pizza z Neapole

Když na pizzu, tak na tu nejlepší! Jedna z nejstarších italských pizzerií ve Varech – Ristorante Pizzeria Palermo – se specializuje na neapolskou gastronomii. Lehké a svěží jídlo, které vás zanechá nacpané a spokojené.

Více informací >

Hotel a Restaurace Embassy

Historická restaurace nabízející speciality světové kuchyně

Interiér Restaurace Embassy je skutečně dechberoucí – skutečně stylové a designové místo. Tady skutečně servírují něco extra, protože v Embassy obvykle hodují významní hosté během filmových festivalů.

Více informací >

Restaurace a pivovar Karel IV.

Tradiční restaurace v místech, kde zrávala Becherovka

Mezi nejlepší restaurace Karlovy Vary patří i Restaurace a pivovar Karel IV., která se nachází přesně v místech, kde zrávala Becherovka. Původní prostory přímo vybízejí k posezení vedle dubových sudů. Hlavní částí jídelníčku jsou české klasiky, ale najdete tam i delikatesy světové kuchyně.

Více informací >

Promenáda Karlovy Vary

Restaurace, která hostila jazýčky jako Richard Gere 

Všechny pokrmy zaručeně z čerstvých surovin v hotelové restauraci Promenáda Karlovy Vary. Vynikající kulinářský zážitek, který potěšil takové jazýčky jako Richard Gere nebo Robert De Niro.

Více informací >

Tusculum

Z čajovny rodinnou restaurací

Tam, kde původně stávala čajovna, dnes najdete vynikající restuarci Tusculum. Sezonní jídelníček vás určitě nezklame. Vámi objednané maso bude z volných chovů zvířat nebo vlastní biofarmy. Nechte si chutnat!

Více informací >

Cafe-Restaurant Quisisana Palace

Legendární kavárna ve vídeňském stylu

Cafe-Restaurant Quisisana Palace má nádhernou atmosféru, která připomíná vídeňskou kavárnu. Můžete ochutnat skutečně legendární dobroty světové kuchyně, připravované i servírované s citem pro detail.

Více informací >

Malé Versailles

Ikonické místo Karlových Varů

Restaurace Malé Versailles nabízí vynikající mezinárodní kuchyni, která je postavena na lokálních surovinách. Těšte se na delikátní gurmanské zážitky v příjemné atmosféře, která se hodí pro romantickou večeři i posezení s přáteli – nejlepší restaurace Karlovy Vary.

Více informací >

Vitariana

Raw food, jak se patří

Raw food je čistě rostlinná a tepelně nezpracovaná strava, která je velmi prospěšná pro zdravý organismus. Tato strava je mnohem pestřejší, než se může zdát, proto byste ji měli vyzkoušet. Očistěte tělo i duši!

Více informací >

Sushi Sakura

Poklady Japonska na talíři

Vůně čerstvých ryb, koriandru, citronové trávy a badyánu vás omání hned při vstupu do této sushi restaurace. Ochutnejte sushi a další japonské speciality nebo vyzkoušejte teppaniaki, kdy vás kuchař připraví jídlo na ocelovém grilu přímo před vámi.

Více informací >

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

RESTAURACE Liberec

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com