Luxusní barokní residence, která na vás dýchne zlatým prachem

Hotel Royal Ricc | Brno, ČR

Luxusní barokní ubytování

Prvorepubliková restaurace a moravská vinárna

Relaxační thajské masáže 

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Věříme, že oceníte nejen špičkové služby hotelu, ale také jeho atraktivní polohu v samém srdci Brna, které oplývá historickými unikáty. Přeneste se v myšlenkách do dávných časů a užijte si svou dovolenou na maximum!

Dopřejte si to nejlepší!

Plánujete luxusní dovolenou? Pokud hledáte skutečně výjimečné místo s královským servisem, využijte Royal Ricc. 4* hotel se pyšní rodinnou tradicí, která sahá až do dob Rakouska-Uherska. Na co všechno se zde můžete těšit?

Chcete si užít ničím nerušenou romantiku?

Royal Ricc je zařízen ve smyslu barokní romantiky, která vám zaručeně vezme dech! Velké postele s luxusními matracemi a baldachýny, vitrážová okna, starožitný nábytek a vlastní sociální zařízení včetně tělové kosmetiky… Jste připraveni?

Prvorepubliková restaurace a moravská vinárna

Součástí hotelu je i restaurace, která jakoby vypadla z prvorepublikového filmu. Jedinečná atmosféra je doplněna tradiční českou kuchyní, která patří mezi špičková gurmánská místa, jak dokládá řada ocenění. Součástí je i vinárna, kde je možné objednat i řízenou degustaci moravských vín.

Snídaně do postele jako z pohádky

Kdo by nechtěl na dovolené trochu lenošit a potom si užít vynikající snídani ještě v teple své postele… Royal Ricc vám tuto službu bez odkladu zařídí, a navíc vám připraví snídani přesně podle vašeho přání. No není to pohádka?

Cítíte se unavení a napjatí?

Pokud vás váš obvyklý život vyčerpává, není nad to se svěřit zkušeným rukám, které vědí, jak uvolnit svalové napětí. Royal Ricc vám může zařídit thajskou masáž, díky níž se budete cítit jako znovuzrození!

WIFI

Parkování u objektu

Stravování