Luxusní Royal Ricc, který nabízí největší slasti života

Luxusní barokní residence, která na vás dýchne zlatým prachem

O zařízení

Plánujete luxusní dovolenou? Pokud hledáte skutečně výjimečné místo s královským servisem, využijte Royal Ricc. 4* hotel se pyšní rodinnou tradicí, která sahá až do dob Rakouska-Uherska.Věříme, že oceníte nejen špičkové služby hotelu, ale také jeho atraktivní polohu v samém srdci Brna, které oplývá historickými unikáty.

Brno a jeho okolí nabízí něco pro každého!

Jižní Moravu, Brno a jeho okolí si zaručeně zamilujete! Co třeba navštívit Katedrálu sv.Petra a Pavla, hrad Špilberk nebo Moravské zemské muzeum? Dále rozhodně nevynechejte koupaliště a bazénu Kraví hora, Brněnskou přehradu nebo něco kulturnějšího – třeba Vilu Tugendhat. Zajímavostí může být Pavilon Antropos, jeskyně Pekárna, mini zoo Jižanský Dvorek nebo LamaCentrum Hády. A rovněž si nenechte ujít děsivou a zajímavou Býčí skálu nebo naučnou stezku Obora Holedná.

Chcete si užít ničím nerušenou romantiku?

Royal Ricc je zařízen ve smyslu barokní romantiky, která vám zaručeně vezme dech! Velké postele s luxusními matracemi a baldachýny, vitrážová okna, starožitný nábytek a vlastní sociální zařízení včetně tělové kosmetiky… Jste připraveni? Součástí hotelu je i restaurace, která jakoby vypadla z prvorepublikového filmu. Jedinečná atmosféra je doplněna tradiční českou kuchyní, která patří mezi špičková gurmánská místa, jak dokládá řada ocenění. Součástí je i vinárna, kde je možné objednat i řízenou degustaci moravských vín.

Snídaně do postele jako z pohádky

Kdo by nechtěl na dovolené trochu lenošit a potom si užít vynikající snídani ještě v teple své postele… Royal Ricc vám tuto službu bez odkladu zařídí, a navíc vám připraví snídani přesně podle vašeho přání. No není to pohádka? Pokud vás váš obvyklý život vyčerpává, není nad to se svěřit zkušeným rukám, které vědí, jak uvolnit svalové napětí. Royal Ricc vám může zařídit thajskou masáž, díky níž se budete cítit jako znovuzrození!

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

 

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com