Vinařství Vítek Josef

Moravská klasika s ubytováním v pravém vinném sklípku Mutěnských Búd

O zařízení

Vinařství Vítek Josef, které leží v srdci známých Mutěnických Búd, vám pomůže poznat jižní Moravu z autentické stránky. Ubytovaní budete přímo nad vinným sklípkem, který se na okamžik stane vaším druhým domovem.

Vinařství Vítek Josef, Vlnitá, 696 11, Mutěnice

Akční nabídka 

POBYT | 9 osob (celý objekt)
3 dny (2 noci) a více
SEZÓNA
1.4.2020 –  31.12.2020

3 dny  8 240 Kč   – 15 %7 000 Kč

4 dny 10 590 Kč  – 15 %9 000 Kč

5 dní  14 120 Kč  – 15 %12 000 Kč

💠  Zvýhodněnou cenu – 15 %

Když je jižní Morava to pravé ořechové

Pokud milujete víno, jihomoravská obec Mutěnice bude přesně pro vás. Užívejte si v podkroví Vinařství Josef Vítek a vydejte se objevovat okolí – rozhlednu Vyšicko, koupaliště Hodonín nebo třeba zámek Milotice. Prozkoumejte přírodu na naučné stezce Mezi vinicemi, vylezte na rozhlednu Kraví hora a potom vypusťte páru v Paintball park Hodonín. A jestli jste na dovolené s dětmi, určitě zabodujete návštěvou Zoo Hodonín nebo Bukovanského mlýna. Dovolená už je v plném proudu!

Aktivní odpočinek v penzionu se vším, o čem sníte

V Mutěnicích najdete téměř 500 vinných sklípků a jedním z nich je i Vinařství Vítek Josef. Budou pro vás připraveny pokojíčky v podkroví, ze kterých budete mít přístup do kuchyňky a společenské místnosti s krbem. A skutečnou vychytávkou je krytá terasa s grilem a výhledem na vinice. Vinný sklípek má výhradně vlastní sudová vína a v případě zájmu vám majitel může domluvit degustaci s pohoštěním. Abyste moravskou atmosféru prožili skutečně do puntíku!

Poznejte jižní Moravu srdcem

Jižní Morava je perlou naší země a poznat ji by měl alespoň jednou každý! A jak jinak než ve sklípku… Vezměte partu vašich nejbližších a okoštujte místní pohostinnost.

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

Také by vás mohlo zajímat

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com