Barceló Brno Palace je nejlepší městský hotel v Evropě

Nejlepší městský hotel v Evropě najdete v centru Brna

O zařízení

Barceló Brno Palace je vybaven 119 luxusními pokoji, které jsou dostupné v různých variantách. Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení, hygienické potřeby, klimatizaci, minibar a trezor. Odpočívejte zahrnuti prvotřídním luxusem! Ubytování jižní Morava.

Brno a jeho okolí nabízí něco pro každého!

Jižní Moravu, Brno a jeho okolí si zaručeně zamilujete! Co třeba navštívit Katedrálu sv.Petra a Pavla, hrad Špilberk nebo Biskupský Dvůr? Dále rozhodně nevynechejte koupaliště a bazénu Kraví hora, navštívte Botanickou zahradu nebo třeba Vilu Tugendhat. Zajímavostí může být lanové centrum PROUD, jeskyně Pekárna, naučná stezka Hády nebo hrad Veveří. A rovněž si nenechte ujít děsivou a zajímavou Býčí skálu nebo rozhlednu Ostrá horka!

Chcete odpočívat v luxusním prostředí?

Hotelové pokoje a jejich vybavení je prostě splněný sen. Součástí hotelu je ale také vyhlášená Restaurace Palazzo. Kombinuje českou kuchyni se středomořskými tóny, čímž vzniká množství nevšedních chutí a kombinací. Pořádají se zde také delikátní gastro akce, zaměřené na poznávání chutí kuchyní z jiných zemí nebo ochutnání zvláštních specialit (husí nebo zvěřinové hody). Dále si můžete využít odpočinkovou zónu, která vás nechá zapomenout na starosti všedních dní. Budete mít k dispozici posilovnu s běžeckým pásem, rotopedem, veslařským simulátorem a posilovací lavicí. Pak si můžete odpočinout v sauně nebo pod hydromasážní sprchou.

Sladká tečka na závěr

Pokud však potřebujete hluboký relax, pak není nad profesionální masáž. Hotel vám nabídne široké spektrum – mnoho druhů thajských a aroma terapeutických masáží, stejně jako medové nebo zeštíhlující. V nabídce najdete i různé tělové kúry s vůní kokosu nebo horké čokolády.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com