Boutique hotel Tanzberg, který i přes modernu pamatuje na historické kořeny

Boutique Hotel Tanzberg | Mikulov, ČR

Gurmánská restaurace známého Marcela Ihnačáka

Pivnice Golem a vinný sklípek pálavských klenotů

Zážitková gastronomie pod vedením slavného šéfkuchaře

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Mimo designových ubytovacích kapacit se můžete těšit na gurmánské potěšení v rámci hotelové restaurace a celé spektrum různých aktivit. 

Přejete si romantické ubytování poblíž Pálavy?

Pokoje jsou designovány v luxusním a pohodlném stylu, doplněné o vlastní sociální zařízení, základní kosmetiku, rychlovarný set, LCD televizor a WIFI připojení. Vyberte si přesně takový pokoj, který vám pro romantické prostředí Pálavy vyhovuje.

Gurmánská restaurace známého Marcela Ihnačáka

Hotel se pyšní vynikající restaurací známého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. V menu najdete speciality místní i světové kuchyně, vyráběné z lokálních surovin a ochucené neobyčejnou vůní bylinek. Pro fajnšmekry je zde připraveno i židovské menu, které koresponduje s historií původních obyvatel.

Pivnice Golem v domě Rabbiho Löwa

V Boutique Hotelu najdete i pivnici Golem. Jméno Golem je velmi příhodné, protože zde kdysi pobýval Rabbi Löw, tvůrce legendárního Golema. Pivo se čepuje kohoutem Nostalgie, který zvládá hladinkové pivo. Můžete si zde dát i hotovky nebo nějaké dobroty k pivu.

Víno kde jinde než na Pálavě

V hotelu můžete samozřejmě ochutnat nejlepšího vína z pálavského regionu. Najdete zde i vinný sklípek, kde probíhají řízené degustace. Klenuté prostory sklípku jsou skutečně impozantní, a můžete také sestoupit k středověké vodní nádrži, která pravděpodobně sloužila k rituální lázni mikve.

Zážitková gastronomie pod vedením šéfkuchaře

V Boutique Hotelu Tanzberg můžete zažít i speciální zážitkovou gastronomii. Naučte se připravovat výjimečné lahůdky pod vedením skvělého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. Zažijte jedinečný kurz v prostorech překrásné hotelové kuchyně.

WIFI

Parkování u objektu

Stravování