Boutique Hotel Tanzberg, který pamatuje na historické kořeny

O zařízení

Přejete si romantické ubytování poblíž Pálavy? Pokoje jsou designovány v luxusním a pohodlném stylu, doplněné o vlastní sociální zařízení, základní kosmetiku, rychlovarný set, LCD televizor a WIFI připojení. Vyberte si přesně takový pokoj, který vám pro romantické prostředí Pálavy vyhovuje.

Pálava a Mikulov vám zaručeně učaruje!

Jižní Morava žije svým vlastním životem, který vás určitě dostane! Projděte si historický Mikulov, jeho zámek, synagogu nebo naučnou stezku. Velice blízko města najdete jeskyni na Turoldu, zříceninu Sirotčí hrádek nebo Stolovou horu. Nezapomeňte ani na slavné výhledy z Děvína či Dívčích hradů, Archeopark Pavlov nebo Muzeum Dolní Věstonice. A protože nebudete daleko od Lednicko-valitckého areálu, tak tam se možnosti nabízejí přímo samy!

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Gurmánská restaurace známého Marcela Ihnačáka

Hotel se pyšní vynikající restaurací známého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. V menu najdete speciality místní i světové kuchyně, vyráběné z lokálních surovin a ochucené neobyčejnou vůní bylinek. Pro fajnšmekry je zde připraveno i židovské menu, které koresponduje s historií původních obyvatel. V Boutique Hotelu najdete i pivnici Golem. Jméno Golem je velmi příhodné, protože zde kdysi pobýval Rabbi Löw, tvůrce legendárního Golema. Pivo se čepuje kohoutem Nostalgie, který zvládá hladinkové pivo. Můžete si zde dát i hotovky nebo nějaké dobroty k pivu.

Víno – kde jinde než na Pálavě

V hotelu můžete samozřejmě ochutnat nejlepšího vína z pálavského regionu. Najdete zde i vinný sklípek, kde probíhají řízené degustace. Klenuté prostory sklípku jsou skutečně impozantní, a můžete také sestoupit k středověké vodní nádrži, která pravděpodobně sloužila k rituální lázni mikve. V Boutique Hotelu Tanzberg můžete zažít i speciální zážitkovou gastronomii. Naučte se připravovat výjimečné lahůdky pod vedením skvělého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. Zažijte jedinečný kurz v prostorech překrásné hotelové kuchyně.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com