Chata Brněnka

Ubytování s polopenzí a bazénem s mořskou vodou v přírodě Jeseníků

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

O zařízení

Chata Brněnka nabízí ubytování v příjemném a krásném prostředí Jeseníků, které je doplněno o bazén s mořskou vodou nebo vyjížďky na koni. Užijte si osobní přístup zaměřený na vaše přání, ochotný personál a spoustu zážitků. Perfektní místo pro rodiny s dětmi!

Chata Brněnka, Vernířovice 55, Pošta Sobotín, 788 16

Akční nabídka

POBYT S POLOPENZÍ | 2 osoby
4 – 8 dní (3 – 7 nocí)
SEZÓNA
1.4.2020 – 20.12.2020

💠  Láhev lahodného vína přímo na pokoji

💠  Půlhodinovou vyjížďku na koních

ZJISTIT DOSTUPNOST

Vodopády, ekostezky hrady i hory pro všechny akční človíčky

Až si užijete vše, co Chata Brněnka nabízí, měli byste se také rozhlédnout po okolí! Projděte si Lesní ekostezku Švagrov nebo naučnou stezku Rysí skála. Vyšplhejte na rozhlednu u Tetřeví chaty, pokochejte se Borovým vodopádem nebo se vykoupejte v Termálním parku Velké Losiny. Tam se můžete podívat i na slavný zámek, a poté vystoupat na Praděd nebo prozkoumat ruiny hradu Rabštejn. A pokud jsou vodopády vaše oblíbené, nepropásněte ani Vysoký vodopád nebo vodopády Bílé Opavy.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

V zimě na sjezdovku za chalupou a v létě na výlety v pohorkách

Chata Brněnka vás zabydlí v krásné přírodě Jeseníků, kde se bude cítit jako znovuzrození. Vychytávkou je krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou, kde můžete relaxovat po dni plném aktivit. 10 metrů od chaty se nachází skiareál se 3 kilometry upravovaných sjezdovek a nepřeberným množstvím běžkařských tratí. Majitelé chaty se zabývají chovem koní plemene irský cob, které je známou klidnou a laskavou povahou, proto je jízda vhodná i pro začátečníky. Rovněž si můžete zapůjčit elekrokola a objevovat krásy okolí!

Super dovolená pro rodiny s dětmi

Chata Brněnka bude tím pravým místem pro vás, obzvláště pokud máte děti, které chtějí neustále něco podnikat. Nechte ratolesti řádit a sami odpočívejte s dobrým nápojem.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com