Maximus Resort, kde najdete rovnováhu a špičkovou péči

Oáza božského klidu, kde najdete svou vnitřní sílu a stanete se sami sebou

O zařízení

Hned při prvním vkročení do dveří Maximus Resortu vás zalije radost a harmonie. Ale Maximus Resort vám nabídne mnohem víc – luxusní wellness a spa, gurmánskou restauraci a nádhernou přírodu.

Jižní Morava vás skutečně neomrzí

Přímo v Brně najdete mnoho míst, které oceníte s dětmi i bez nich! Co třeba navštívit Zoo Brno, hrad Špilberk nebo Moravské zemské muzeum? Vykoupat se můžete v koupališti a bazénu Kraví hora, navštívit Moravskou galerii nebo třeba Botanickou zahradu. Nezapomeňte se ale podívat i ven z Brna! Zajděte do Lamacentrum Hády, vyšplhejte na rozhlednu Ostrá horka a také si projděte Naučnou stezku Jelení žlíbek. A rovněž si nenechte ujít děsivou a zajímavou Býčí skálu!

Chybí vám rovnováha a odpočinek?

Pokoje jsou designovány nejen dle zásad Feng Šuej, ale také dle standardů 3-4*. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, WIFI a minibar. Uvolněte se, protože vám právě začala dovolená a tady se budete cítit skutečně harmonicky! Součástí Maximus Resort je i gurmánská restaurace, která roztočí vaše chuťové buňky. Ať už máte rádi českou klasiku nebo zahraniční speciality, nepřijdete zkrátka. Hovězí steak, krevety, jelení kýta nebo polévka z pečených rajčat… No nedali byste si?

Oáza slasti v uspěchaném světě

Welless & Spa Infinit Maximus vám přinese skutečně výjimečný zážitek. Vnitřní i venkovní termální bazény, 11 druhů sauny včetně nabídky saunových rituálů, a privátní část, kde se můžete oddat exotickým masážím, speciálním koupelím nebo vířivce. Zní to jako volání sirény, nemyslíte? Boutique Salon Maximus vám rovněž nabízí tu nejlepší dostupnou péči o pleť a tělo. Kosmetické procedury připravila Linda Meredith, světově uznávaná odbornice. Pokud byste chtěli věnovat zvláštní pozornost rukám a nohám, pak se o vás postará Margaret Dabbs London. Pokud chcete na dovolené zažít i něco trochu aktivního, tady vám nebude nic chybět. Budete mít k dispozici bowlingovou dráhu a tenisové kurty, hned za rohem brněnskou přehradu a nespočet turistických cílů, které vás budou vyzývat k výletům.

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

Také by vás mohlo zajímat

 

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com