Oáza božského klidu, kde najdete svou vnitřní sílu a stanete se sami sebou

Maximus Resort | Brno, ČR

Parádní a příjemné ubytování podle zásad Feng Šuej

Wellness a Spa – termální bazény, sauny, exotické masáže

Boutique Salon s luxusní a odbornou kosmetickou péčí

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Hned při prvním vkročení do dveří Maximus Resortu vás zalije radost a harmonie. Ale Maximus Resort vám nabídne mnohem víc – luxusní wellness a spa, gurmánskou restauraci a nádhernou přírodu.

Chybí vám rovnováha a odpočinek?

Pokoje jsou designovány nejen dle zásad Feng Šuej, ale také dle standardů 3-4*. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, WIFI a minibar. Uvolněte se, protože vám právě začala dovolená a tady se budete cítit skutečně harmonicky!

Maximus Resort | Pro mlsné jazýčky, které si potrpí na kvalitu

Součástí Maximus Resort je i gurmánská restaurace, která roztočí vaše chuťové buňky. Ať už máte rádi českou klasiku nebo zahraniční speciality, nepřijdete zkrátka. Hovězí steak, krevety, jelení kýta nebo polévka z pečených rajčat… No nedali byste si?

Oáza slasti v uspěchaném světě

Welless & Spa Infinit Maximus vám přinese skutečně výjimečný zážitek. Vnitřní i venkovní termální bazény, 11 druhů sauny včetně nabídky saunových rituálů, a privátní část, kde se můžete oddat exotickým masážím, speciálním koupelím nebo vířivce. Zní to jako volání siré, nemyslíte?

Maximus Resort | Chybí vaší pleti šmrnc a šťáva?

Boutique Salon Maximus vám rovněž nabízí tu nejlepší dostupnou péči o pleť a tělo. Kosmetické procedury připravila Linda Meredith, světově uznávaná odbornice. Pokud byste chtěli věnovat zvláštní pozornost rukám a nohám, pak se o vás postará Margaret Dabbs London.

Nezapomeňte na pohyb a sport

Pokud chcete na dovolené zažít i něco trochu aktivního, tady vám nebude nic chybět. Budete mít k dispozici bowlingovou dráhu a tenisové kurty, hned za rohem brněnskou přehradu a nespočet turistických cílů, které vás budou vyzývat k výletům.

WIFI

Parkování u objektu

Stravování