RESTAURACE Liberec – TOP tipy na nejlepší restaurace Liberec, kde vaří přímo pohádkově

Chystáte se do Liberce? Rádi vám doporučíme ty nejlepší restaurace Liberec, které tam mají. Které podniky mají nejvíce spokojených zákazníků? Zde máte několik tipů – užijte si návštěvu a dobrou chuť!

Nejlepší restaurace Liberec – Gurmánské zážitky

Zdroj: Instagram, Autor: chicago_cz

Chicago Bar & Grill

Kousek Ameriky v Liberci

Pravý kousek Ameriky přímo v Liberci. Nemyslete si ale, že jde o rychlé občerstvení – i burger můe být plnohodnotným jídlem, pokud ho připravíte s láskou z kvalitních surovin. Moderní prostory, vynikající jídlo a vychlazené pivo!

Zdroj: Instagram, Autor: potrefenahusa_liberec

Potrefená husa

Dobroty v srdci Liberce

Potrefená husa v Liberci se nachází v centru města a určitě si tady pochutnáte. Těšte se na speciality tuzemské i světové kuchyně, pochopitelně v doprovodu vynikajícího piva. Jen si dejte do nosu na místě, které patří mezi nejlepší restaurace Liberec.

Zdroj: Instagram, Autor: radnicnisklipek_liberec

Radniční sklípek Liberec

První značková restaurace Svijany

Radniční sklípek Liberec kombinuje nádherné historické prostory a ideu klasické české hospody. Můžete se těšit na Svijany z tanku, vynikající českou kuchyni za skvělé ceny a takovou atmosféru, že se sem budete rádi vracet.

Zdroj: Instagram, Autor: blackhorseliberec

Black horse

Na otočku do Irska

To nejlepší z irské kuchyně – šťavnaté steaky, pomalu dušené jehněčí a drůbež, delikátní ryby i dary moře. Black horse využívá lokální produkty, výjimku však dělá pro speciální druhy ryb a irské hovězí. Pochopitelně se můžete dát irský Guiness či Cider nebo ochutnat širokou nabídku kvalitní whiskey. Nejlepší restaurace Liberec.

Zdroj: Instagram, Autor: pytlounhotels

Zlatý kohout

Kohout na víně u Zlatého kohouta

Pytloun Hotel Imperial Liberec se pyšní gurmánskou restaurací Zlatý kohout. Můžete si objednat kohouta na víně, pečené krůtí játra či paštiku ve slanině s pistáciemi. Skutečně delikátní záležitost světové kuchyně.

Restaurant 59

Italská gastronomie na talíři

V jednoduchosti je krása a v Restaurantu 59 to vědí. Moderní podání italské kuchyně vás určitě osloví – lehké a chutné jídlo, připravované s láskou a pouze z čerstvých surovin. Vkusný design restaurace už je pouze symbolickou třešničkou na dortu.

Zdroj: Instagram, Autor: mikynapoint

Mikyna Coffee & Food Point

Vegetariánem snadno a rychle

Mikyna Coffee & Food Point je vegetariánské bistro, které je příjemnou alternativou klasických restaurací. Originální jídla z lokálních surovin dozajista ocení i masoužrouti – zdravé jídlo může totiž být i velmi chutné.

Zdroj: Instagram, Autor: jiri.riha

Pizzerie Made In Italy

Pravá pizza Made In Italy

Najít dobrou pizzerii není vždy snadné. Mezi nejlepší restaurace Liberec patří i Pizzerie Made In Italy, kterou založili bratři původem z Neapole a pizzu dělají v klasické peci na dřevo. Můžete ale ochutnat i další italské dobroty – těstoviny, lasagne, saláty, steaky…

Zdroj: Instagram, Autor: restaurace_balada_liberec

Balada

Stylově jako za starých časů

V centru Liberce najdete útulnou restauraci Balada, jejíž interiér jako by vypadl z dob minulých. Na jídelníčku najdete delikatesy z místní i mezinárodní kuchyně. Pro dokonalý zážitek si vyberte z širokého sortimentu vín nebo si nechte natočit Svijany.

Zdroj: Instagram, Autor: terezakos

Masa Buka Nikosova řecká taverna

Když vynikající jídlo, tak jedině řecké

Masa Buka Nikosova řecká taverna vychází z vynikající a lehké řecké kuchyně. Řekové si totiž dávají záležet nejen na kvalitě jídla, ale i na stolování jako takovém. Skvělé jídlo, čerstvá zelenina, ryby či dary moře.

Zdroj: Instagram, Autor: bilymlyn

Bílý mlýn

Francouzské a středomořské delikatesy přímo pro vás

Hned při vstupu do Bílého mlýna vás uchvátí jedinečný a moderní interiér, ve kterém se budete cítit slavnostně. Delikatesy francouzské a středomořské gastronomie plné hravých chutí a smyslných vůní vás dozajista okouzlí.

Zdroj: Instagram, Autor: beerwarehouse

Beer Warehouse

Masité flákoty i potěšení pro vegetariány

BeerWarehouse se specializuje na dobroty z masa, ze kterých vám budou téct sliny. Pokud ovšem holdujete rostlinné stravě, určitě také neprohloupíte. Ochutnejte delikátní steaky, ryby a další chutné speciality.

Zdroj: Instagram, Autor: evina_pf

Restaurace Valdštejn

Chutné pokrmy české, středomořské a steakové kuchyně

Pokud hledáte skutečný kulinářský zážitek, určitě musíte navštívit Restauraci Valdštejn. Místní šéfkuchař dokáže stvořit zázraky z české i středomořské kuchyně, stejně jako delikátní steaky. Otevřete si obzory – nejlepší restaurace LIberec.

Zdroj: Instagram, Autor: organzaliberec

Organza

Tacos, krevety, křídla a mnohem víc

V restauraci Organza si můžete dopřát vynikající speciality světové kuchyně. Jedinečné burgery, tacos, saláty i křídla budou vaším splněným snem. Poseďte v příjemném prostředí, kde se určitě chvíli zdržíte.

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:
Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com