Chystáte se do Liberce? Rádi vám doporučíme ty nejlepší restaurace Liberec, které tam mají. Které podniky mají nejvíce spokojených zákazníků? Zde máte několik tipů – užijte si návštěvu a dobrou chuť!

Nejlepší restaurace Liberec – Gurmánské zážitky

Zdroj: Instagram, Autor: chicagobargrill2018

Chicago Bar & Grill

Kousek Ameriky v Liberci

Pravý kousek Ameriky přímo v Liberci. Nemyslete si ale, že jde o rychlé občerstvení – i burger můe být plnohodnotným jídlem, pokud ho připravíte s láskou z kvalitních surovin. Moderní prostory, vynikající jídlo a vychlazené pivo!

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: ilcuska

Potrefená husa

Dobroty v srdci Liberce

Potrefená husa v Liberci se nachází v centru města a určitě si tady pochutnáte. Těšte se na speciality tuzemské i světové kuchyně, pochopitelně v doprovodu vynikajícího piva. Jen si dejte do nosu na místě, které patří mezi nejlepší restaurace Liberec.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: uno_due_salon

Radniční sklípek Liberec

První značková restaurace Svijany

Radniční sklípek Liberec kombinuje nádherné historické prostory a ideu klasické české hospody. Můžete se těšit na Svijany z tanku, vynikající českou kuchyni za skvělé ceny a takovou atmosféru, že se sem budete rádi vracet.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: jaromirzavoral

Black horse

Na otočku do Irska

To nejlepší z irské kuchyně – šťavnaté steaky, pomalu dušené jehněčí a drůbež, delikátní ryby i dary moře. Black horse využívá lokální produkty, výjimku však dělá pro speciální druhy ryb a irské hovězí. Pochopitelně se můžete dát irský Guiness či Cider nebo ochutnat širokou nabídku kvalitní whiskey. Nejlepší restaurace Liberec.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: pytloun_hotels

Zlatý kohout

Kohout na víně u Zlatého kohouta

Pytloun Hotel Imperial Liberec se pyšní gurmánskou restaurací Zlatý kohout. Můžete si objednat kohouta na víně, pečené krůtí játra či paštiku ve slanině s pistáciemi. Skutečně delikátní záležitost světové kuchyně.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: restaurant59

Restaurant 59

Italská gastronomie na talíři

V jednoduchosti je krása a v Restaurantu 59 to vědí. Moderní podání italské kuchyně vás určitě osloví – lehké a chutné jídlo, připravované s láskou a pouze z čerstvých surovin. Vkusný design restaurace už je pouze symbolickou třešničkou na dortu.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: mikynapoint

Mikyna Coffee & Food Point

Vegetariánem snadno a rychle

Mikyna Coffee & Food Point je vegetariánské bistro, které je příjemnou alternativou klasických restaurací. Originální jídla z lokálních surovin dozajista ocení i masoužrouti – zdravé jídlo může totiž být i velmi chutné.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: jiri.riha

Pizzerie Made In Italy

Pravá pizza Made In Italy

Najít dobrou pizzerii není vždy snadné. Mezi nejlepší restaurace Liberec patří i Pizzerie Made In Italy, kterou založili bratři původem z Neapole a pizzu dělají v klasické peci na dřevo. Můžete ale ochutnat i další italské dobroty – těstoviny, lasagne, saláty, steaky…

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: kurucoval

Balada

Stylově jako za starých časů

V centru Liberce najdete útulnou restauraci Balada, jejíž interiér jako by vypadl z dob minulých. Na jídelníčku najdete delikatesy z místní i mezinárodní kuchyně. Pro dokonalý zážitek si vyberte z širokého sortimentu vín nebo si nechte natočit Svijany.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: terezakos

Masa Buka Nikosova řecká taverna

Když vynikající jídlo, tak jedině řecké

Masa Buka Nikosova řecká taverna vychází z vynikající a lehké řecké kuchyně. Řekové si totiž dávají záležet nejen na kvalitě jídla, ale i na stolování jako takovém. Skvělé jídlo, čerstvá zelenina, ryby či dary moře.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: pauliegarand

Bílý mlýn

Francouzské a středomořské delikatesy přímo pro vás

Hned při vstupu do Bílého mlýna vás uchvátí jedinečný a moderní interiér, ve kterém se budete cítit slavnostně. Delikatesy francouzské a středomořské gastronomie plné hravých chutí a smyslných vůní vás dozajista okouzlí.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: beerwarehouse

BeerWarehouse

Masité flákoty i potěšení pro vegetariány

BeerWarehouse se specializuje na dobroty z masa, ze kterých vám budou téct sliny. Pokud ovšem holdujete rostlinné stravě, určitě také neprohloupíte. Ochutnejte delikátní steaky, ryby a další chutné speciality.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: zabehu.cz

Restaurace Valdštejn

Chutné pokrmy české, středomořské a steakové kuchyně

Pokud hledáte skutečný kulinářský zážitek, určitě musíte navštívit Restauraci Valdštejn. Místní šéfkuchař dokáže stvořit zázraky z české i středomořské kuchyně, stejně jako delikátní steaky. Otevřete si obzory – nejlepší restaurace LIberec.

Více informací >

Zdroj: Instagram, Autor: organzalbc

Organza

Tacos, krevety, křídla a mnohem víc

V restauraci Organza si můžete dopřát vynikající speciality světové kuchyně. Jedinečné burgery, tacos, saláty i křídla budou vaším splněným snem. Poseďte v příjemném prostředí, kde se určitě chvíli zdržíte.

Více informací >