Stezka v korunách stromů v Krkonoších – Cestou na 45 m vysokou věž si můžete trochu zablbnout na lanových atrakcích, ze kterých budete mít mrazení v zádech

Stezka v korunách stromů v Krkonoších vám ukáže zázraky Národního parku Krkonoše. Vydejte se od kořenů až ke korunám, kde na vás bude učekat úchvatná podívaná. Dozvíte se spoustu zajímavých informacích a prožijete pár adrenalinových zážitků. To, že jste přežili, pak můžete oslavit návštěvou restaurace a prvotřídním výhledem. Takže, na co se můžete začít těšit už teď?

Výhled na Krkonoše z korun stromů

Na 45 metrů vysokou věž se dostanete pomocí dřevěného chodníku, po kterém ujdete jeden a půl kilometru ve výšce 24 metrů. Procházejte se v korunách stromů a zažijte ten jedinečný pocit, že vám patří svět. Seznamte se s lesem Národního parku v Krkonoších i jeho obyvateli!

Trocha informací a adrenalinu ještě nikomu neublížila

Abyste se cestou na vrchol náhodou nenudili, můžete si přečíst zajímavosti na edukačních zastávkách. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o lese, kořenech, půdě i zvířatech. Cestou si také můžete trochu zablbnout na lanových atrakcích, ze kterých budete mít mrazení v zádech.

Zpět ke kořenům

Stezka v korunách stromů v Krkonoších má i svou podzemní část, která je připravena jako vzdělávací expozice. Interaktivní centrum vám prozradí všechno o kořenovém systému a také miniaturních obyvatelích, kteří ho obývají.

Speciality, které vám polechtají smysly

První specialita vám provětrá adrenalinové žlázy. Z vršku koruny se můžete sklouznout po 50m suchém tobogánu, který zajistí neopakovatelný zážitek. Ale zůstaňme ještě na vrcholu. Můžete si dát něco dobrého do žaludku v restauraci, která má jeden z nejhezčích výhledů, který si umíte představit.

Přečtěte si také: Pohádkový Bouzov – Okouzlující historie s Trojským koněm v podhradí. Uvádíme pouze přehled toho nejznámějšího, ale na hradě se točilo na 30 filmů a pohádek

Stezka v korunách stromů v Krkonoších

Region Krkonoše – turistické zajímavosti

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com