Ranč u Bobiho se špetkou Divokého Západu

Poznejte nová místa a načerpejte energii

Kam vyrazit v Novém Tekově? Co takhle malou výpravu na Bobří rameno nebo zajít do Wellness Kalná nebo Energoland Mochovce? Dále si udělejte čas na Levický hrad, Synagogu v Levicích nebo Chráněný areál Levické rybníky. Mohl by vás rovněž zajímat Benediktínský klášter, vyhlídkovou věž v Požitaví nebo Arboretum Mlyňany. A co třeba Jurský park v obci Jur nad Hronom nebo Skalní obydlí v obci Brhlovce.

Lahodné zážitky, okořeněné Divokým Západem

V místní restauraci můžete ochutnat kulinářská díla v originálním pojetí. Dopřejte si v autentické atmosféře kovbojské menu nebo luxusní catering, přesně, jak si to přejete. V létě můžete také zažít grilovačku, hudbu či tančení pod hvězdami.

Na ranči se musíte seznámit s koňmi

Ať jste na koni nikdy neseděli nebo jste zkušený jezdec, jistě si tu najdete zábavu! Kurzy ježdění, jezdecká akademie, jízdy na voze nebo dětské programy… Až dovolená skončí, kůň bude vaše nejoblíbenější zvíře! Na ranči se vám naskýtají prakticky neomezené možnosti trávení volného času. Sportovci jistě ocení bazén, minigolf tenis, bowling a mnoho dalších atrakcí… A pokud si chcete orazit, vyižijte možnost příjemných masáží nebo soukromého wellness s vířivkou a saunou.

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com