Romantická Farma Noe s luxusními pokoji i wellness

Kouzelná romantika v okolí stájí jako z pohádky

O zařízení

Potrpíte si na romantiku, klid a panenskou přírodu? Máme pro vás vynikající tip na dovolenou na jižní Moravě. Farma Noe vám zajistí vše, co si od takové dovolené slibujete, a ještě něco na víc!

Moravský kras hned za rohem

Krásy jižní Moravy poznáte mimo jiné i v proslulém Moravském krasu. Vyšplhejte na Alexandrovu rozhlednu nebo rozhlednu Babí lom a také můžete prozkoumat zříceninu Čertův hrádek. Prožijte příběh Býčí skály, zajděte do Kateřinské jeskyně, jeskyně Výpustek nebo si prohlédněte Rudické propadání. V Rudici můžete vidět i větrný mlýn a poblíž i přírodní památku Krkatá bába nebo rozhlednu Čebínka.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Toužíte po klidu a romantice?

Farma Noe se nachází v Moravské krasu nedaleko Brna. Můžete si tedy užívat klid a ničím nerušenou pohodu, ale pokud zatoužíte po kultuře, máte ji hned za rohem. Pojďme se tedy podívat, co všechno vám tady nabídnou. Na farmě je 8 různých pokojů a každý z nich byl designován jednotlivě podle druhu dřeva. Postele s nebesy, krásné sociální zařízení a v některých případech dokonce soukromý whirlpool přímo na pokoji… Nezní to snad jako sen? Farma Noe sice nemá k dispozici restauraci přímo v areálu, ale rozhodně se můžete těšit na vydatnou farmářskou snídani, která je připravována z místních surovin. Pravý farmářský život už na vás čeká!

Lehké wellness přímo na farmě

Na farmě můžete využít saunu, která je umístěna přímo v areálu. Součástí wellness je i speciální ochlazovací bazén, který je umístěn před budovou a vypadá jako obří sud… Když na farmě, tak rozhodně stylově! Koupání v biotopu je v dnešní době velmi populární. A proto se můžete radovat, tady mají totiž jeden přímo v areálu! Přírodní čistá voda bez jakýchkoli chemikálií! Biotop je rámován kameny, přechází přes něj dřevěná lávka a přímo na něm je usazena Noemova archa. Pokud byste si chtěli užít trochu skutečného farmářského života, pak rozhodně nezapomeňte na vyjížďku v sedle – koně jsou už připravení! Pro děti jsou zde k dispozici poníci – rodiče čapnou poníka s dítětem a mohou vyrazit na procházku!

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com