Kouzelná romantika v okolí stájí jako z pohádky

Farma Noe | Březina, ČR

Luxusní pokoje s osobní vířivkou na pokoji

Přírodní biotop s krásnou archou Noemovou

Příjemné wellness, farmářské snídaně, jízdy na koni

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Potrpíte si na romantiku, klid a panenskou přírodu? Máme pro vás vynikající tip na dovolenou na jižní Moravě. Farma Noe vám zajistí vše, co si od takové dovolené slibujete, a ještě něco na víc! 

Toužíte po klidu a romantice?

Farma Noe se nachází v Moravské krasu nedaleko Brna. Můžete si tedy užívat klid a ničím nerušenou pohodu, ale pokud zatoužíte po kultuře, máte ji hned za rohem. Pojďme se tedy podívat, co všechno vám tady nabídnou.

Farma Noe | Soukromá vířivka přímo na pokoji

Na farmě je 8 různých pokojů a každý z nich byl designován jednotlivě podle druhu dřeva. Postele s nebesy, krásné sociální zařízení a v některých případech dokonce soukromý whirlpool přímo na pokoji… Nezní to snad jako sen?

Poctivá farmářská snídaně

arma Noe sice nemá k dispozici restauraci přímo v areálu, ale rozhodně se můžete těšit na vydatnou farmářskou snídani, která je připravována z místních surovin. Pravý farmářský život už na vás čeká!

Farma Noe | Lehké wellness přímo na farmě

Na farmě můžete využít saunu, která je umístěna přímo v areálu. Součástí wellness je i speciální ochlazovací bazén, který je umístěn před budovou a vypadá jako obří sud… Když na farmě, tak rozhodně stylově!

Biotop a archa Noemova

Koupání v biotopu je v dnešní době velmi populární. A proto se můžete radovat, tady mají totiž jeden přímo v areálu! Přírodní čistá voda bez jakýchkoli chemikálií! Biotop je rámován kameny, přechází přes něj dřevěná lávka a přímo na něm je usazena Noemova archa.

Farma Noe | Mohutní koně i roztomilí poníci

Pokud byste si chtěli užít trochu skutečného farmářského života, pak rozhodně nezapomeňte na vyjížďku v sedle – koně jsou už připravení! Pro děti jsou zde k dispozici poníci – rodiče čapnou poníka s dítětem a mohou vyrazit na procházku!

WIFI

Parkování u objektu