Svatba jako z pohádky – Místa, která promění sen na skutečnost a váš velký den bude dokonalý

Vždycky jste snili o pohádkové svatbě, která se koná v barokních zahradách nádherného zámku nebo na neobvyklém místě? Proč neudělat sen skutečností! Vybrali jsme pro vás zámky i další skvělé tipy v Moravském Toskánsku, kde si budete moci říct svoje Ano. Svatba jako z pohádky!

Pohádková svatba v neobarokním sídle

Buchlovice, Jižní Morava

Vaše svatba na zámku Buchlovice bude skutečně jako z pohádky! Můžete mít svatbu v barokním zámeckém parku, v hudebním sálu nebo v salla terrena. Nezapomeňte si však svatbu objednat dopředu, protože o tyto prostory je veliký zájem. Ale pokud si přejete velikou a okázalou svatbu, pak budete na výsost spokojeni.

Významné Ano s požehnáním Amora a Psýché

Zámek Milotice, Jižní Morava

Svatba v Milotickém zámku bude skutečně spektakulární! Můžete si říct své Ano v zámecké oranžerii, přímo u sochy Amora a Psýché. Po domluvě lze vykonat obřad i v zámecké zahradě. A co se focení týče, proč si neudělat svatební fotky přímo v zámeckém interiéru.

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku.Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

Pohádková svatba Moravské Toskánsko

Město Kyjov

Jihomoravský kraj

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com