Hotel na Slovensku s lázeňskými procedurami a sportem

Activity Park Hotel Skalka

O zařízení

V Hotelu Skalka si užijete wellness a komfort, ochutnáte skvělé jídlo a budete obklopeni obrovským hotelovým parkem a panenskou přírodou. Nabídku tvoří jedno-, dvou-, tří- nebo čtyřlůžkové pokoje a dva samostatné apartmány – se sociálním zařízenímtelefonem, televizí, rádiem, ledničkou a WIFI. Pokoje (a celý hotel) jsou přizpůsobeny osobám se sníženou pohyblivostí. 

Do termálů, na turistiku nebo za kulturou

Rajecké Teplice a jejich okolí rozhodně stojí za to! Přímo v obci najdete termální koupaliště, Farmu Savaja nebo výhledy ze Skalek. Za povšimnutí stojí i zřícenina kostela sv. Heleny, Slunečné skály nebo Lietavský hrad. Nezapomeňte ani na Žibrid, Skalní kamenné dvojkřeslo, Turské skály nebo Čipčie. A jako bonus samozřejmě Súlovské skály nebo známý Rajec. Tak co myslíte, kam půjdete nejdříve?

Pryč se starostmi – hýčkejte svoji duši i tělo ve wellness středisku

Nikdo nepohrdne saunou, vířivkou nebo celou řadou masáží (klasické, lávovými kameny, medové…), po kterých vám bude svět znovu připadat jako báječné místo pro život. Nechte se rozmazlovat a věřte, vaše tělo se vám odmění!

Skvělé jídlo pro vás bude připraveno formou bufetu, takže budete mít na výběr z mnoha delikates. Jistě vás potěší široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, dezerty a zmrzlinové poháry. Po jídle si můžete dát kvalitní kávu v útulné kavárně nebo točené pivo na baru s krytou terasou. Pokud vás trápí zdravotní obtíže, jistě oceníte přítomnost termo-akupresurního lůžka, magnetoterapii nebo biotron. Pokud si nejste jisti, jaká procedura je pro vás vhodná – nezoufejte! Hoteloví odborníci vám poradí s výběrem terapie, která bude mít optimální vliv na váš zdravotní stav.

Roztočte se ve víru zábavy a dobrodružství

Na dovolené na Slovensku se nebudete nudit vy, ani vaše děti! V hotelovém parku se nachází dětské multifunkční hřiště, kde si můžete vyzkoušet adventure golf na 18 jamek, disc golfový areál i dovádění na koloběžce. V létě můžete vyrazit do přilehlých termálních koupališť, na tenisové kurty, do golfového rezortu nebo na ryby do Košiare. V zimě určitě oceníte blízkost sjezdovek! Můžete využít přímo Skipark Rajecká Lesná, který má červené i modré sjezdovky. Ve Winter Parku Martinky mají 6 modrých a 3 červené sjezdovky a Snowland Yeti má dokonce 3 modré, 4 červené a 1 černou sjezdovku.

Také by vás mohlo zajímat

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com