Hotel v lázeňském resortu s nejlepšími wellness procedurami

Activity Park Hotel Skalka | Rajecké Teplice, SR

Activity Park se spoustou sportovních možností

Wellness a lázeňské procedury plánované odborníky

Super lázně a termály najdete hned za rohem

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

V Hotelu Skalka si užijete wellness a komfort, ochutnáte skvělé jídlo a budete obklopeni obrovským hotelovým parkem a panenskou přírodou. Lázně jsou co by kamenem dohodil.

Útulný pokojíček s výhledem do rozlehlého parku

Nabídku tvoří jedno-, dvou-, tří- nebo čtyřlůžkové pokoje a dva samostatné apartmány – se sociálním zařízenímtelefonem, televizí, rádiem, ledničkou a WIFI. Pokoje (a celý hotel) jsou přizpůsobeny osobám se sníženou pohyblivostí.  

Lehké a chutné jídlo, které vás v lázních nepotáhne ke dnu

Skvělé jídlo pro vás bude připraveno formou bufetu, takže budete mít na výběr z mnoha delikates. Jistě vás potěší široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, dezerty a zmrzlinové poháry. Po jídle si můžete dát kvalitní kávu v útulné kavárně nebo točené pivo na baru s krytou terasou.  

Zapomeňte na starosti – hýčkejte svoji duši i tělo ve wellness středisku

Nikdo nepohrdne saunou, vířivkou nebo celou řadou masáží (klasické, lávovými kameny, medové…), po kterých vám bude svět znovu připadat jako báječné místo pro život. Nechte se rozmazlovat a věřte, vaše tělo se vám odmění!

Využijte lázeňské procedury pro úlevu od bolesti

Pokud vás trápí zdravotní obtíže, jistě oceníte přítomnost termo-akupresurního lůžka, magnetoterapii nebo biotron. Pokud si nejste jisti, jaká procedura je pro vás vhodná – nezoufejte! Hoteloví odborníci vám poradí s výběrem terapie, která bude mít optimální vliv na váš zdravotní stav.

Roztočte se ve víru zábavy a dobrodružství

Na dovolené na Slovensku se nebudete nudit vy, ani vaše děti! V hotelovém parku se nachází dětské multifunkční hřiště, kde si můžete vyzkoušet adventure golf na 18 jamek, disc golfový areál i dovádění na koloběžce.

V létě nebo v zimě?

V létě můžete vyrazit do přilehlých termálních koupališť, na tenisové kurty, do golfového rezortu nebo na ryby do Košiare. V zimě určitě oceníte blízkost sjezdovek! Můžete využít přímo Skipark Rajecká Lesná, který má červené i modré sjezdovky. Ve Winter Parku Martinky mají 6 modrých a 3 červené sjezdovky a Snowland Yeti má dokonce 3 modré, 4 červené a 1 černou sjezdovku.

WIFI

Parkování u objektu

Stravování