Panenský Týnec – Nedostavěný chrám, který se nachází na silné léčivé zóně. Její násobená síla prý dokáže odplavit deprese a zvýšit sebevědomí

Panenský Týnec a jeho nedostavěný klášter je vyhledávanou destinací mezi lidmi, kteří mají na světě nějaké trápení. Už jen při pohledu na fotografii tohoto chrámu vám přejede takové zvláštní zabrnění v kostech. Všimli jste si? Protože toto mystické místo má zvláštní léčivou moc, která přitahuje psychotroniky i obyčejné lidi se smyslem pro zvláštní energie.

Slovo o historii, o které vlastně nikdo neví vůbec nic

Tohle místo se v textu obvykle vyhrazuje jakési osobní historii stavby, kolem kláštera v Panenském Týnci je ovšem stále příliš mnoho otazníků. Na čem se ovšem odborníci shodují – rozhodnutí o založení chrámu pravděpodobně přišlo od rytíře Plichty ze Žirotína. Jeho duch prý stále obývá klášter a chrání ho před zlými úmysly lidí. Další (opět nepodložené) dokumenty praví, že chrám byl vybudován hutí Petra Parléře, stejně jako třeba Karlův most.

Když k vám promlouvá celým vesmírem

Klášter v Panenském Týnci se nachází na silné léčivé zóně ve tvaru kříže a její násobená síla dokáže odplavit deprese, zvýšit pocit komfortu a sebevědomí, posilovat obranyschopnost organismu a spoustu dalších neuvěřitelných věcí. Můžete se jen posadit do chrámové lodě, zavřít oči a cítit, jak vaše tělo přijímá to dobré a odevzdává to špatné.

Nestačí vidět, musíte cítit

Zapomeňte na logiku a přirozené smysly – zkuste vnímat za obzor svého vlastního těla. Buďte skeptici, pokud se tak cítíte dobře, ale i tak musíte uznat, že tohle místo v sobě něco má. A právě to něco neuchopitelného, co najdete na těch vyšlapaných pěšinkách a budete cítit při doteku kamenných zdí… To něco, co nedokážete pojmenovat, ale nedokážete popřít, že to tam je.

Darováno neviditelnou rukou všehomíra

Pozitivní léčivá síla přítomná v Panenské Týnci pozitivně ovlivňuje maniodepresivní stavy, uklidňuje a přitahuje dobrou náladu. Častější pobyty jsou doporučovány dokonce lidem po mtrvici nebo s mozkovou obrnou. Chcete důkaz? Bohužel, nemůžeme sloužit. Ale nesuďte předtím, než se na toto výjimečné místo skutečně podíváte. Jsou totiž věci mezi nebem a zemí, které se – přestože nevysvětlitelně – prostě dějí.

Přečtěte si také: Křivoklát – Kobky nasáklé slzami hrůzy a krví potřísněná mučidla. Na tomto místě cítíte smrt, hrůzu a zoufalství lidí, které tu nikdo neslyšel křičet

Klášter v Panenském Týnci

Klášter v Panenském Týnci wikipedie

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com