Hotel Volařík – Luxus a wellness přímo v centru Mikulova

Luxusní ubytování přímo v srdci historického Mikulova

O zařízení

Moderně zařízené pokoje disponují minibarem, vlastním sociálním zařízením, trezorem a francouzskou kosmetikou. V Hotelu Volařík určitě najdete vhodné ubytování – ať hledáte dvoulůžkový pokoj nebo apartmán pro celou rodinu, rozhodně budete spokojeni.

Jižní Morava a Pálava vás zahřeje u srdce

Mikulov a jeho okolí je prostě báječné! Přímo v Mikulově můžete navštívit překrásný zámek, Dietrichsteinskou hrobku nebo si vyšplápnout na Svatý kopeček, který je sídlem pozitivní energie – a tu koneckonců potřebujeme všichni. Dále nevynechejte zříceninu Sirotčí hrádek nebo Stolovou horu a také pověstné Dívčí hrady. Zajímavostí je rovněž Archeopark Pavlov, Muzeum Dolní Věstonice nebo Naučnou stezku bosou nohou ve Valticích… A už jste v Lednicko-valtickém areálu!

Irish Pub O´Hara a Fish & Chips

Přímo v srdci Mikulova najdete útulné pokoje, vynikající gastronomii, soukromí a krásu. Součástí pobytu je delikátní snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci. Dalším stravovacím zařízením je Irish Pub O´Hara, kde točí irský Guiness, O´Hara a Velvet i české klasiky. Poseďte na jedné ze dvou zahrádek a dejte si české tradiční nebo nebo irské fish and chips.

Lobby bar a vinné sklepy přímo pod hotelem

Pokud upřednostňuje posezení někde v klidu, můžete si dát drink v lobby baru. Sklenička moravského vína nebo káva jistě prozáří váš den. A pokud jste na víno, budete mít k dispozici Křížový sklep přímo pod hotelem nebo Sklep Volařík hned za rohem. Užijte si řízené degustace a sklepní dobroty. Hotel Volařík připravuje nové křídlo hotelu, které bude zasvěceno radostem těla – luxusní wellness. Budete se moci těšit na exotické masáže, které uvolní napjaté svalstvo. Součástí areálu bude i podzemní rituální sauna a vinné lázně. V zahradě je přírodní jezírko, které vás zchladí za letních dnů.

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com