Luxusní ubytování přímo v srdci historického Mikulova

Hotel Volařík | Mikulov, ČR

Moderně zařízené pokoje všech velikostí

Hotelová restaurace a Irish Pub O’Hara

Vinné sklepy hned pod hotelem

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Podívejte na 4* Hotel Volařík! Přímo v srdci Mikulova najdete útulné pokoje, vynikající gastronomii, soukromí a krásu. Chcete vědět, na co všechno se můžete těšit?

Moderně zařízené pokoje všech velikostí

Moderně zařízené pokoje disponují minibarem, vlastním sociálním zařízením, trezorem a francouzskou kosmetikou. V Hotelu Volařík určitě najdete vhodné ubytování – ať hledáte dvoulůžkový pokoj nebo apartmán pro celou rodinu, rozhodně budete spokojeni.

Irish Pub O´Hara a Fish & Chips

Součástí pobytu je delikátní snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci. Dalším stravovacím zařízením je Irish Pub O´Hara, kde točí irský Guiness, O´Hara a Velvet i české klasiky. Poseďte na jedné ze dvou zahrádek a dejte si české tradiční nebo nebo irské fish and chips.

Lobby bar a vinné sklepy přímo pod hotelem

Pokud upřednostňuje posezení někde v klidu, můžete si dát drink v lobby baru. Sklenička moravského vína nebo káva jistě prozáří váš den. A pokud jste na víno, budete mít k dispozici Křížový sklep přímo pod hotelem nebo Sklep Volařík hned za rohem. Užijte si řízené degustace a sklepní dobroty.

Wellness pro radosti těla

Hotel Volařík připravuje nové křídlo hotelu, které bude zasvěceno radostem těla – luxusní wellness. Budete se moci těšit na exotické masáže, které uvolní napjaté svalstvo. Součástí areálu bude i podzemní rituální sauna a vinné lázně. V zahradě je přírodní jezírko, které vás zchladí za letních dnů.

WIFI

Parkování u objektu

Stravování